Уретроскопія у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи во Франківському районі
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Завдяки уретроскопії вчасно діагностували виразку в уретрі. Я 3 місяці пила абсолютно не те лікування допоки не звернулась сюди і мене не направили на цю процедуру. Процедура делікатна. Боялась і було ніяково, хоча розуміла, що треба ж нарешті встановити конкретну причину. Уролог призначив дієве лікування, яке зовсім скоро змусило мене забути про болі під час сечовипускання та нестерпного печіння.
Уретроскопію була змушена робити через підозру запалення сечівника. Лікар був справжній професіонал. Усі підготовчі процедури пройшли практично безболісно. І сам перебіг маніпуляції зайняв набагато менше часу ніж я думала. Коли діагноз підтвердився пропила курс необхідних антибіотиків. Все тепер гаразд.
Робила уретроскопію, бо часто відчувала дискомфорт при сечовипусканні. Камінців у нирках не було, циститу також, тому й гадки не мала, що там може бути. Скажу відверто процедура не з приємних, але якщо потрібно її зробити, то нікуди не дінешся. Тому все витерпіла. В уретрі росла пухлина. Завдяки вчасному діагностуванню та делікатній операції вже повернулася до норми.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Працює з 09:00-18:00

Уретроскопія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.