Биопсия яичка в Днепре

Возможно, вас интересуют врачи андрологи
Биопсия яичка или его придатка (TESЕ) 6500 грн
Биопсия яичка «Медикавер Фертилити (Medicover Fertility), центр репродуктологии» 4990 грн

Оксана М.
Тут працюють щирі і чесні люди, які бажають допомогти та помножити радість. Дуже вдячна за допомогу та піклування про мене під час другої вагітності!
01 октября '20 г.
Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
Мар‘яна
Шикарний фахівець. Моя дитина потребувала оперативного втручання, постало питання у виборі анестезіолога, так як хірурга знайшли. Знайомі порадили цього спеціаліста. Досвідчений та професійний лікар. Все на найвищому рівні! Дякую!
8,8
Днепр пер. Фестивальный, 5
м.Проспект Свободы103 18
  • Биопсия яичка или его придатка (TESЕ) 6 500
Medicover
Днепр ул. Владимира Великого, 9
Центр репродуктологии MEDICOVER FERTILITY обеспечивает пациентам большой выбор услуг в области планированию семьи. Здесь всем желающим доступны современные методы лечения бесплодия, включая суррогатное материнство. В центре ведут прием квалифицированные специалисты в своей области (гинекологи, андрологи, урологи, терапевты).
  • Биопсия яичка у мужчин 4 990