Діагностика зору у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Відновлення зору 70 грн
Лечебно-биометричне обследование 800 грн

Діагностика зору — це найточніший спосіб виявлення недуг у сфері офтальмології. Сучасні методи базуються на застосуванні технічних пристроїв, які візуально збільшують структури очей у 60-90 разів. Використовуючи показники дослідження, лікар повідомляє пацієнта про стан зору, ставить діагноз, підбирає способи корекції, хірургічне, терапевтичне лікування та визначає протипоказання до них.

Підготовчі процедури

Спеціальна підготовка не потрібна.

Діагностика зору

Лікар ознайомлюється із медичною картою. На основі тестів на чіткість зору аналізує:

• здатність очей сприймати глибину та різноманіття кольорів;
  • реакцію зіниць на світло,
  • рухомість очних яблук;
  • стан периферичного зору.

У процесі діагностики досліджується кривизна рогівки на основі реєстрації відбиття нею спеціальних тест-об’єктів. Встановлюється форма та проблеми рогівки.

Традиційний спосіб перевірки гостроти зору — читання букв на відстані. У разі наявності проблем лікар визначає потужність та особливості лінз, які компенсують астигматизм, короткозорість та далекозорість.

Краплі для розширення зіниць не лише виключають вплив м’язів очей на показник оптичної сили, а й сприяють детальному розгляду очного дна.

Можуть призначатись такі тести:

• біометрія.

Показання та протипоказання

Показання:

• діагностика стану очей;
  • потреба у виборі програми лікування;
  • підозра на хвороби та патології очей;
  • встановлення можливості операції;
  • генетична схильність до катаракти або глаукоми;
  • понижений артеріальний тиск;
  • захворювання серцево-судинної або нервової систем;
  • проходження курсу гормональних препаратів;
  • робота за комп’ютером;
  • реабілітація після запальних процесів, травм та операцій очей.

Людям до 40 років діагностику очей потрібно проходити кожні 3-5 років, особам до 64 — кожні 2-4 роки, старшим за 65 — щороку.

Процедура не має протипоказань.

Наслідки

На основі показників діагностики зору лікар:

• виявляє захворювання;
  • підтверджує здоров’я органів зору;
  • призначає додаткові обстеження;
  • рекомендує профілактичні заходи.
Знайдено 4 клініки

Сб
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Medicover
5,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Львів вул. Наукова, 96 Б
р.Франківський
Медичний центр «Візекс» — медичний заклад, який спеціалізується на комплексній діагностиці зору та лікуванні очних захворювань. Спеціалісти медичного центру постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій та застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. Центр оснащений сучасним обладнанням вітчизняних та зарубіжних виробників.
  • Лечебно-биометричне обследование 800
Працює з
Пн: 10:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-17:30
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
  • Діагностика зору у дорослих та дітей
4,3
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
  • Відновлення зору 70