Діагностика зору в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Діагностика зору «Зир, офтальмологическая клиника» 180 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Лариса
Лікар Парфенюк справжній професіонал з великої літери. Всім рекомендуємо!!!!!!!!
Олександра
Відвідувала неодноразово клініку.Маю боизорукість та ношу контактні лінзи.Маю чутливі очі, інколи запалення виникають.Лікар завжди призначає адекватне лікування і дає слушні поради.Дитину також сюди вожу.Все супер.
Віта
Мені сподобалось усе, як сам врач так і всі інші працівники.
Міла
Ходимо з доньою тільки сюди, подобається ставлення лікаря. Донечка рада і я також.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.
5,9
Житомир ул. Небесної Сотні, 29 (кол. Московська)
Офтальмологічна клініка «Зір» пропонує весь обсяг медичної допомоги у лікуванні, діагностиці та профілактиці хвороб зору.