Таргоній Ігор Анатолійович

Реабілітолог
Ігор Анатолійович реабілітолог, займається відновленням пацієнтів після різноманітних травм та захворювань. Є спеціалістом з масажу, кінезотерпії, мануальної терапії, постізометричної релаксації.

Віктор
Таргоній відмінний лікар. Після операції він за мною вже майже рік спостерігає. Без всяких уколів доктор підтримує мене у доброму стані, я вже забув навіть про больові відчуття.
Елизавета
Сразу видно, что врач понимает что делает. Проведенное лечение помогло. Огромное спасибо.

• Львівський державний університет фізичної культури, спеціальність «Фізична реабілітація» (2008 р.)

Курси

• Курс навчання зі застосування реабілітаційного костюму «Аделі», м. Ярославль, Російська Федерація

• Всеукраїнська асоціація фахівців фізичної терапії
Схожі спеціалісти:
Косметолог, реабилитолог, мануальный терапевт, пульмунолог, вертебролог, семейный врач
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальный терапевт, Психотерапевт, Реабилитолог