Електроенцефалографія (ЕЕГ) у Львові в суботу - Сихівський район

Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630 грн.
Виїзна ЕЕГ 2200 грн.
ЕЕГ 3-х годинний моніторинг 3900 грн.
ЕЕГ 1,5 годинний моніторинг 2800 грн.
Електроенцефалограма(ЕЕГ) з трактуванням результату 800 грн.
Ехоенцефалограма(ЕХО-ЕГ) ) з трактуванням результату 400 грн.
Знайдено 5 клінік

Нев'ярчук Юрій Романович
Все супер!
Олена
Вже не перший раз клініка тішить своєю привітністю. Записувались до отоларинголога з дитиною. Чітко і ретельно оглянув, розказав проблеми і дав рекомендації щодо догляду . Лікар не призначав непотрібних аналізів і досліджень. Дитині після лікування значно легше . Сильний нежить пройшов буквально за 3 дні . Клініка чиста, простора,адміністрація при вході скерувала до кабінету ,зайшли згідно свого запису на конкретну годину .
Андрій
Добрий день , хочу порекомендувати дану клініку. Гарне , ввічливе ставлення до людей , кваліфіковані спеціалісти . Окремо хочу подякувати кардіологу Огірко Олесю Богдановичу , лікар який вміє вислухати і надасть влучні рекомендації і поради щодо лікування . Дякую .
Роман
Хочу сказати велике спасибі кардіологу медичного центру "Ехокор", а саме Огірко О. Б. Справді дуже кваліфікований спеціаліст, досить зрозуміло, лаконічно й доступно все пояснює, проводить обстеження й назначає дієве і водночас доступне лікування. Також рекомендую хорошого невропатолога цього закладу від якого отримав хороше обстеження й призначення лікування. Це досвідчений спеціаліст Романюк Н. Р. Залишились надзвичайно приємні спогади від неодноразового відвідування медичного центру "Ехокор"
Дуже хороший спеціаліст! Зверталися з батьком до цього лікаря. Вона призначила додаткові методи обстеження. та за їхніми результатами поставила діагноз. Тепер мені абсолютно зрозуміло, з чим боротися. Лікування допомогло. Рекомендую!
Таня Х.
Нещодавно у мене з'явилися не приємні відчуття в ділянці серця. Я звернувся до цього спеціаліста, вона мене оглянула та обстежила. Розпитала про спосіб життя. Пояснила, що якщо так багато палити, буде ставати дедалі гірше. Це справило на мене враження, покинув. Лікар хороший!
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї "Веселка family" — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії.
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) 750
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ), реоенцефалографія (РЕГ) та консультація дитячого невролога 2 000
  • Електроенцефалогама (ЕЕГ), реоенцефалографія (РЕГ) та консультація провідного спеціаліста дитячого невролога 2 200
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) та консультація провідного спеціаліста дитячого невролога 1 650
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) з консультацією дитячого невролога 1 500
8,5
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630
  • Виїзна ЕЕГ 2 200
  • ЕЕГ 3-х годинний моніторинг 3 900
  • ЕЕГ 1,5 годинний моніторинг 2 800
  • Електроенцефалограма(ЕЕГ) з трактуванням результату 800
  • Ехоенцефалограма(ЕХО-ЕГ) ) з трактуванням результату 400
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) 750
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) з консультацією дитячого невролога 1 500
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • ЕЕГ(електроенцефалограма) 720