Вест Медікал, клініка

Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 23 В
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.

Послуги, які пропонує медзаклад:

• консультації фахівців;
  • УЗД;
  • дуплексне сканування судин кінцівок;
  • електрокардіографія;
  • тимпанометрія;
  • отоскопія;
  • стоматологічне лікування зубів;
  • склерозування судин.

Серед основних переваг клініки — сучасне високотехнологічне обладнання, використання іноваційних методів лікування, широкий вибір послуг, зручне розташування, комфортні умови лікування всієї родини.

Сімейна клініка "Вест Медікал" — це сучасна медицина за європейськими стандартами.

Вест Медікал, клініка, вартість послуг:

• Пілінги від 550
  • Чистки від 750
  • Доглядові процедури (карбокситерапія, ліфтинг, зволоження тощо) від 1 000
  • Апаратні процедури (мікрострум, RF-ліфтинг, фонофорез) від 600
  • Ін'єкційні процедури (ботулінотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, плазмотерапія) від 900
  • Консультація дерматолога 300
  • Консультація психіатра/психотерапевта 1,5 годинний прийом 750
  • Консультація ревматолога первинна 400
  • Консультація ревматолога повторно 370
  • Первинна консультація стоматолога 200
  • Розширена консультація стоматолога (аналіз рентгенологічного обстеження, розробка плану лікування) 400
  • Консультація стоматолога кандидата медичних наук, автора наукових публікацій та авторських методик 500
  • Анестезія аплікаційна 50
  • Фізіопроцедури електроміостимуляція 250
  • Фізіопроцедури ультразвук 80
  • Фізіопроцедури УВЧ 80
  • Симфізит (фізіопроцедури, комплекс вправ) 800
  • Нетримання сечі, закрепи, слабкість м‘язів тазового дна, хронічний тазовий біль 400
  • Пролапс (вправи, масаж) 700
  • Спайковий процес, рубці після КР (IASTM терапія, масаж) 400
  • Відновлення жіночого здоров'я 1 000
  • Набряклість тіла, варикоз (лімфодренажний масаж всього тіла, комплекс вправ) 1 000
  • Висічення чи розсічення вуздечки 1 000
  • Консультація ендокринолога дитячого первинна 360
  • Консультація ендокринолога дитячого повторна 320
  • Консультація ендокринолога дорослого первинна 420
  • Консультація ендокринолога дорослого повторна 370

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хочу висловити слова глибокої вдячності Юрію Миколайовичу! Не перший раз звертаюся до нього за лікуванням та завжди дуже задоволена результатом. Вважаю його великим професіоналом у своїй області і дуже уважною, душевною людиною. Рекомендую його всім, хто має проблеми з варикозом.
Сергій
Доктор дуже грамотний, поставився до моєї проблеми з розумінням, не став відразу виписувати таблетки, а призначив комплексне обстеження. Коли діагноз підтвердився, порадив лягти в стаціонар. Загострення захворювання було призупинено, зараз проходжу лікування вдома.
Три тижні тому Ганна Іванівна виявила у мене холецистит. Серед симптомів, які були присутні — тяжкість і біль у правому боці, гіркота у роті, відсутність апетиту, загальна слабкість. Результати досліджень це підтвердили. Доктор призначила консервативне лікування та дієту. Хвороба відступила. Спасибі за допомогу!
, лікар Фоло Талал
Доктор Талал — наш сімейний стоматолог. Спочатку до нього на прийом записалася я, потім відправила до нього чоловіка з гострим зубним болем. Ми задоволені тим, як він лікує канали та пломбує зуби. Періодично проводить нам чистку зубів. Спасибі!
Ната
Дуже хороший спеціаліст,дуже вдячні !!!
Надежда
Здравствуйте. Зиняк Богдан Михайлович хороший и отзывчивый специалист, консультировал по поводу паховой грыжи у ребенка. Огромное спасибо что есть такие специалисты. Всем советую.
Люба
Спасибо вам Богдан Михайлович за то, что очень помогли моей дочери восстановить здоровье, за теплоту общения и доброе, чуткое отношение к маленьким пациентам и их родителям. Как приятно смотреть на улыбающегося своего ребенка, здоровью которого больше ничто не угрожает. Вы замечательный хирург, ваши надежные руки творят чудеса исцеления!
ОТПРАВИЛА КЛИНИКЕ! Записались в клініку на аудіометрія. Сказали по телефону що в них це роблять... Коли прийшли нас чемно відправили в кабінет, провели консультацію якої ми не потребували, бо вже були у лікаря і лікар нас направив на обстеження і в кінці сказали що нажаль зарас апарат взяли на перевірку... У підсумку на вітер кинуті гроші.
Сергій Олександрович
Звернувся в клініку за консультацією уролога. Хочу подякувати Богдану Михайловичу, що допоміг мені вирішити проблему, яка мене довго непокоїла. Гарний спеціаліст, який дуже добре знає свою справу, і дуже уважний лікар, якому не байдужі страждання пацієнтів.
Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,1
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
6,7
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1