3D УЗД в Івано-Франківську

Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
Робила лазерну корекцію у вересні 2020 р. Дуже хвилювалася, та дякувати Богу, усе пройшло добре. Про такий результат я лиш могла мріяти. Дякую професору А.Совві, який оперував, за його професіоналізм. Також щиро вдячна усьому персоналу центру, зокрема лікуючому лікареві О.Соболевській. Тут працюють справді компетентні спеціалісти та професіонали своєї справи. Адміністратори привітні та людяні і готові завжди допомогти. Буду рекомендувати Центр відновлення зору усім знайомим.
Дарина
Завжди лякало, щоб лікарі нічого не натворили з очима. Але тут я спокійна за це. Пройшла лікування, стала краще бачити. Дуже вдячна за допомогу лікарів та роботу всього центру!

На жаль,

за напрямком "3D УЗД" лікарень та діагностичних центрів в Івано-Франківську на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,3