МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Хмельницькому в неділю

МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута спеціалізоване 1300 грн.
МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута спеціалізоване з контрастом 2600 грн.
МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване 1750 грн.
МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване з контрастом 2700 грн.
МРТ головного мозку та МРТ ангіографія судин голови та шиї 1950 грн.

Звертався у цю клініку до самого Пілюйка і дуже задоволений його консультацією. Справа в тому, що до того я був у декількох ортопедів і нейрохірургів . Ті тільки знімки МРТ дивляться і зразу рекомендують операцію. А Вячеслав Віталійович уважний і розсудливий, не спішить з висновками - подивився і знімки і мене оглянув, потім попросив ще свого невролога подивитись і разом обговорили мою проблему, розписали лікування і потім я приходила повторно і спостерігали за динамікою. Так треба працювати всім лікарям. Якщо вже взяли гроші, то відпрацьовувати як слід

На жаль,

за напрямком "МРТ (магнітно-резонансна томографія)" лікарень та діагностичних центрів в Хмельницькому на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!