Рентген органів тазу в Черкасах

Сидоренко Олена Сергіївна
Дуже задоволена візитом до лікаря, Тюріна А.О. Отримала відповіді на всі запитання, з приводу своєї проблеми. Ще жоден лікар не надавав мені більш повного розʼяснення з цього питання.
Крамар Світлана Василівна
Задоволена прийомом лікаря
Кравець Дарина Ігорівна
Все сподобалось, швидко і якісно.
валентина
Ціни не смішні як написала одна пацієнтка. Ціни стандартні.Плюс що працюють в вихідний. А загалом нормально. Просто якщо хочуть більше пацієнтів зменшіть ціни хоть на 100 грн і буде в вас черга.
Владислава
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!

На жаль,

за напрямком "Рентген органів тазу" лікарень та діагностичних центрів в Черкасах на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,3