Відгуки на Лелека, медичний центр

5.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Житомир, (Богунський район), пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Пн — Пт: 09:00-18:00

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Зоя
Народжувати в "Лелеці-"- це казка наяву!!! Комфортні умови перебування ,все продумано до дрібниць для мами і немовляти,смачна кухня,затишок,краса!!! Грицько Віктор Степанович- найкращий лікар цього закладу без перебільшень! Заклад "Лелека"- супер пологовий будинок,рекомендую всім!
Наталія
Хочу подякувати Попович Ларисі Василівні! Лікар дуже добре знає свою справу! Приємна людина, доступно все пояснює,в мене було враження,що ми давно знайомі )). Я багато років страждала від того, що в мене постійно була температура та дуже болючі місячні, завдяки Ларисі Василівні ця проблема вирішена! За що величезне дякую!) Клініку рекомендую! Персонал дуже привітний!)
Регина
Лікар компетентний, уважно вислухала, поставила діагноз. Все дохідливо пояснила, призначила лікування. Також дала рекомендації для профілактики захворювання. Консультацією та фахівцем задоволений. Прийду повторно. Рекомендую.
Ликп
Все відмінно, на вищому рівні. Найкращий кардіолог у якого я була за останні два роки. Все кваліфіковано, та доступно для розуміння пояснила, та запропонувала лікування. Зараз все нормалізувалося, почуваюся краще. Дуже-дуже задоволена.
Очень хорошая клиника,рекомендую!
Елизаветта
Хороший специалист! Реально поможет вам в сложной жизненной ситуации! Проходила у нее несколько сеансов, довольна! Девочки, если вы боитесь предстоящих родов или есть какие-то страхи, идите сразу к ней.
Никита
Страдаю проблемами с щетиновидной железой и из-за своего заболевания приходится периодически обращаться к Виталию Ивановичу. О враче могу сказать только хорошее, очень приятный и профессиональный человек, который знает толк в своем деле. Спасибо за многолетнюю помощь.
Назначили исследование сосудов ноги из-за того что она сильно отекала. УЗД проводил Виталий Иванович, процедура прошла комфортно. Врач очень доброжелательный и приветливый, никаких замечаний сказать не могу. Спасибо.
Светлана Викторовна помогла мне вернуться к яркой жизни. После тяжелых семейных проблем, я просто померкла. Она спасла меня, помогла разобраться, расставить жизненные приоритеты. Довольна врачом и своим состоянием!
22 травня '18р.
Очень довольна приемом Георгия Надариевича. Спасибо.
Звернулась із серйозною проблемою до Ларченко, отримую адекватне лікування, що дає набагато кращі результати ніж у попередніх лікарів навіть із Києва! Хочу подякувати, що є такий лікар, якому дійсно можна довірити своє здоров'я і майбутнє!
Сабадаш Людмила
Наталья Николаевна мастер своего дела высочайшего класса. Она много лет вместе со мной боролась с моими болячками и, когда, пришли проблемы в семью моей дочери Наталья Николаевна пришла на помощь. Не все так просто в этой жизни, но я спокойна, что хоть хороший женский врач идет рядом. Бесконечно благодарна этому человеку. Желаю ей только добра и здоровья. Земной поклон таким людям и специалистам!!!
Юлія
До 32 тижнів вагітності ставили ВВР( вроджена вада розвитку), потрапила до Грищук, вона була здивована такому діагнозу, сказала- дитина здорова, інші лікарі " радили переривати вагітність". Зараз донечці 6 місяців і вона абсолютно здорова!!!! Після слів Грищук, я перестала плакати ночами.
Елена Сахарук
Отличный доктор и прекрасный человек!!! Все четко и конкретно. Нету лишних обследований и назначений "фуфломицинов".
Олена
Була на прийомі у Шкварок Т.П. Буде задоволена візитом і рекомендаціями. Дуже уважний лікар. В наш час дуже важко найти такого уважного лікаря. Побільше б таких як Тетяна Павлівна
Слава
07 травня '17р.
Акушер дающий надежду превратился в алчного , жестокого человека , доктора жаждущего наживы. Ошеломляет бесчувственность , а ее фразы "вас много таких !"
Валерия
Наталья Николаевна — лучший специалист в своей проф. области. Умеет найти подход к каждому пациенту. Всегда подбадривает и настраивает только на выздоровление. Не только вылечивает, но и восстанавливает работу органов половой системы. Никогда не сдается перед болячками, вылечивает до конца. Если рожать-то только у нее!
Камилла
Татьяна Павловна была моим ведущим врачом в период беременности. К сожалению, побывать в таком чудесном состояние удалось только после 30 лет, поэтому было много опасений. Но, благодаря такому прекрасному специалисту и ее огромному опыту беременность прошла легко с минимальными рисками. Теперь мы настоящая семья!
Екатерина
Записалась в мед центр Лелека к Елене Юрьевне. Она мне сделала УЗИ щитовидной железы, молочных желез, брюшной полости, почек и малый таз. Смотрела очень внимательно. Нашла проблему, которую раньше никто не находил. Теперь всем рекомендую к ней обращаться
Геннадій
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
Врач, знающий свое дело. Ни разу не пожалела об обращении.
Елизавета
Жалею, что не обратилась раньше... Спасибо за качественную диагностику!
Я рада, что обратилась именно к этому врачу. Такому специалисту не страшно доверить женское здоровье.
Жанна
Величезна подяка Ластівському Віктору Володимировичу за професійну допомогу! Дуже уважний, досвідчений і компетентний лікар!
Вероніка
Потрапила до Ларченко вже після того, як обійшла кількох лікарів. Їй важливо не симптоми лікувати, а причину хвороби. Тому в моєму випадку вона її встановила і призначила мені лікування. Зараз вже все добре у мене. Дякую!
Руслан
Були проблеми із зайвою вагою. Звернувся до Терещук, вона мені прописала індивідуальну дієту, рекомендації по фізичному навантаженню. Вже є перші позитивні результати. Продовжуємо працювати з доктором!
Компетентный доктор, я довольна визитом.
Маша
Врач вылечила меня, огромное спасибо!
Тетяна
Я потрапила до Грищук вперше на УЗД. Вона уважно і ретельно провела дослідження. Плюс дуже докладно відповіла на мої запитання. Тепер знаю, до кого звертатися за точними результатами УЗ-діагностики.
Наталя
Подобається, що у Лариси Василівни завжди легко проконсультуватися. Вона відмінно знає свою справу, не наполягає на дорогих препаратах. Дає свої рекомендації і можливість вибору пацієнтові.
Антоніна
Тетяна Павлівна уважний гінеколог, якому можна довірити всі проблеми жіночого здоров'я. Майже рік у неї спостерігаюсь, жодного разу не довелося розчаруватися. Дякую за допомогу!
Вероника
Хочу выразить огромную благодарность доктору за качественную работу.
Вика
27 травня '16р.
Головные боли больше не беспокоят, и все благодаря Вам! Очень благодарна!
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
8,7
Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Пн — Пт: 09:00-16:00
9,7
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,4
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир пров. Меблевий, 3 А
8,8
Медичний центр “Матерна” пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.