Онисько Олеся Василівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
кандидат медичних наук
Консультація 300 грн.
Врач Онисько Алеся Васильевна специализируется в области репродуктологии, гинекологии. В компетенцию доктора входит проведение ультразвукового исследования органов малого таза, диагностика, лечение болезней репродуктивной системы. Оказывает квалифицированную помощь при бесплодии, менструальной дисфункции, инфекционно-воспалительной патологии.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (колишня ул.Белинского)

Відгуки пацієнтів

Ганна
06 июля '18р.
Онисько Олеся Василівна - спеціаліст з репродуктології та просто лікар від Бога. Вона допомогла мені у рішенні складних питань. Завдяки їй я чекаю дитину. Лікар допоміг мені подолати складні порушення у організму. Сподіваюсь що тепер я зможу народити не одне немовля. Велике спасибі!
Катерина
26 июня '18р.
Спеціаліст Онисько Олеся Василівна допомогла моїй подрузі стати мамою. Вона довгий час не могла завагітніти. Інші лікарі не змогли знайти причину цього порушення. Олеся Василівна завдяки своєму професіоналізму зрозуміла чому так вийшло і назначила ефективну схему лікування. Спасибі вам!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст