Онисько Олеся Василівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
кандидат медичних наук
Врач Онисько Алеся Васильевна специализируется в области репродуктологии, гинекологии. В компетенцию доктора входит проведение ультразвукового исследования органов малого таза, диагностика, лечение болезней репродуктивной системы. Оказывает квалифицированную помощь при бесплодии, менструальной дисфункции, инфекционно-воспалительной патологии.
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)

Ганна
Онисько Олеся Василівна - спеціаліст з репродуктології та просто лікар від Бога. Вона допомогла мені у рішенні складних питань. Завдяки їй я чекаю дитину. Лікар допоміг мені подолати складні порушення у організму. Сподіваюсь що тепер я зможу народити не одне немовля. Велике спасибі!
Катерина
Спеціаліст Онисько Олеся Василівна допомогла моїй подрузі стати мамою. Вона довгий час не могла завагітніти. Інші лікарі не змогли знайти причину цього порушення. Олеся Василівна завдяки своєму професіоналізму зрозуміла чому так вийшло і назначила ефективну схему лікування. Спасибі вам!