Матішинець Іван Іванович

Хірург, Флеболог
лікар другої категорії
Доктор Матішинец Іван Іванович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях. Проводить складні операції. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку за допомогою сучасних технологій. Розробляє індивідуальні схеми профілактичних заходів. Спеціалізується на варикозному розширенні судин нижніх кінцівок. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Лікування проводить з використанням сучасних технологій та препаратів.

Тетяна
Після консультації у Івана Івановича залишилася задоволеною. Лікар ввічливий та уважний. Рекомендую як хорошого спеціаліста.
Соломія
Швидкий темп життя диктує свої правила і разом з тим викликає низку захворювань. Постійне навантадення на ноги спричинило розвиток флеботромбозу. Діагностику та лікування проводжу в лікаря Матюшинець Івана Івановича. Висококласний спеціаліст флеболог. Щиро дякую за допомогу.
Богдана
Хочу подякуватилікарю Матюшинець Івану Івановичу за високий професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. Маю серйозні проблеми з судинною системою, саме професіоналізм лікаря та якісне обладнання дають мені можливість насолоджуватися життям сповна. Спасибі за роботу.
Софія
Найкращий лікар!

• 2008 р. – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького "Лікувальна справа";
  • 2011 р. – інтернатура по хірургії на базі Львівської обласної клінічної лікарні та кафедри хірургії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.