Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психолога, психотерапевта Скибінської З. М.

4.4
Львів, вул. Василя Стуса, 2 (каб. 5)
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-20:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Сучасний медичний кабінет спеціалізується на доданні комплексної психологічної допомоги. На його території працює кваліфікований спеціаліст, який регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Лікар приймає активну участь у медичних форумах та конференціях. Такий підхід дозволяє використовувати на практиці сучасні методики лікування.

Психологічна допомога у дослідженні життєвої ситуації, аналізі додаткових сил людини для знаходження виходу зі складних обставин, а саме:

 • надання психологічної інформації;
 • інтеграція особистості, подолання внутрішньої конфліктності та узгодження інтересів;
 • активізація психічних ресурсів;
 • подолання особистісних обмежень та освоєння нових поглядів на власну життєву ситуацію.

Психологічна допомога надається у індивідуальному порядку. Кожна людина має право на консультацію у психолога та психотерапевта. На первинному догляді лікар оцінює загальний стан пацієнта. Для отримання повноцінної картини, людині потрібно пройти деякі тести та відповісти на питання спеціаліста.

У випадку з дітьми, проводься ігрові тести. Встановлена методика не сприяє розвитку дискомфорту, та допомагає людині повністю відкритися. Подальші сеанси терапії також проводяться у форматі тестування та терапевтичної гри. Кількість сеансів та їх інтенсивність визначається індивідуально.

Профільний лікар працює с будь-якими ситуаціями, в не залежності від їх складності. Комплексна терапія побудована таким чином, що часткове полегшення фіксується вже після першого сеансу.

Терапія проводиться у індивідуальному порядку, але можливі і групові заняття. Лікування поєднує у собі лише сучасні методики максимальної природності. Це означає, що медикаменті використовуються лише у крайніх випадках.

Отримати психологічну підтримку можуть пацієнту любого віку. Звернутися до профільних лікарів можна по вказаним номерам телефонів. Консультації проводяться індивідуально за попереднім записом. Лікарі приймають за персональним графіком у часи роботи медичного центру.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет психолога, психотерапевта Скибінської З. М., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Індивідуальна консультація психолога
 • Сімейна консультація психолога
 • Консультація психолога пари
 • Консультація психотерапевта
 • Сімейна консультація психолога психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ярина
20 жовтня '20р.
Дійсно допомгла у важкій життєвій ситуації
9
Люда
21 липня '18р.
Обращалась к Зоряне Николаевне, очень понравился ее подход. Врач знает что делает, она очень осторожна в своих высказываниях. Это очень важно! Люди, страдающие каким-либо психологическим расстройством очень восприимчивы. Спасибо что смогли найти подход к моему брату и спасти его!
9
Вера
02 липня '18р.
Зоряна Николаевна помогла мне вернуться к привычной жизни. Я не хочу освещать всю проблему, но ранее я сильно увлекалась спиртными напитками. Врачу удалось открыть мне глаза и бросить пагубную привычку. Не понимаю, как я сама не могла осознать что просто убиваю собственный организм?
8
Нина
27 квітня '18р.
Потеряла любимую работу, которой в буквальном смысле, жила. Не знала как быть и что делать дальше. Пришла на прием к психотерапевту, поговорили чисто по человечески, мне стало намного легче. Вы действительно помогаете людям!
10
Валентина
19 квітня '18р.
Очень интересный психотерапевт. У нее особая интонация, которая словно раскрывает каждую грань подсознания. Невероятный человек. Я довольна и отношением и самим приемом. Очень понравилось.
8
Жанна
05 квітня '18р.
Попала к психотерапевту чисто случайно. Решила лично убедиться в том, что это работает. Пару сеансов и я новый человек. Мне очень понравилось и отношение врача, и атмосфера в кабинете. Я довольна!
10
Женя
29 березеня '18р.
Психологическая помощь может понадобится в любой момент, и я не стала исключением. Грамотная консультация специалиста помогла мне разобраться в тяжелой жизненно ситуации. Спасибо вам, Зоряна, за проявленный профессионализм.
8
Маша
22 березеня '18р.
Всегда хотела добиться высот на профессиональном поприще, но некоторые детские комплексы не давали этого сделать. Мне надоело заниматься самопоеданием и я обратилась за помощью к Зоряне. Она помогла разобраться в себе. Спасибо вам!
10
Оля
10 лютого '18р.
Долго не могла справиться с одной проблемой. Никак не получалось найти оптимальный выход из ситуации. После общения с Зоряной, поняла что иду в неправильном направлении. Спасибо вам, за помощь!
9
Валерия
23 січня '18р.
Несколько сеансов психотерапии, и я взглянула на жизнь по другим углом. Стала замечать новые возможности и пользоваться всеми привилегиями жизни. Спасибо вам, Зоряна! Не думала что психотерапевт способен полностью поменять мировоззрение.
8
Анна
13 січня '18р.
Никогда бы не подумала, что мне понадобится помощь психотерапевта. Оказывается после общения с врачом становится реально легче. Я снова окрылена, готовлюсь к серьезным переменам в жизни и все это, благодаря правильному напутствию Зоряны.
8
Мира
02 січня '18р.
Вы когда-нибудь слышали об активизации психологических ресурсов? Это уникальная процедура. Благодаря ей я научилась по-другому смотреть на мир. Я полна энергии, желаний и целей. Моя жизнь перевернулась, в прямом смысле этого слова.
8
Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Шевченка — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30