Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психолога, психотерапевта Скибінської З. М.

8.2
Львів, вул. Василя Стуса, 2 (каб. 5)
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-20:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Психологічна допомога у дослідженні життєвої ситуації, аналізі додаткових сил людини для знаходження виходу зі складних обставин, а саме:

 • надання психологічної інформації;
 • інтеграція особистості, подолання внутрішньої конфліктності та узгодження інтересів;
 • активізація психічних ресурсів;
 • подолання особистісних обмежень та освоєння нових поглядів на власну життєву ситуацію.
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет психолога, психотерапевта Скибінської З. М., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Індивідуальна консультація психолога 600
 • Сімейна консультація психолога 1 200
 • Консультація психолога пари 1 200
 • Консультація психотерапевта 600
 • Сімейна консультація психолога психотерапевта 1 200

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Нина
27 квітня '18г.
Потеряла любимую работу, которой в буквальном смысле, жила. Не знала как быть и что делать дальше. Пришла на прием к психотерапевту, поговорили чисто по человечески, мне стало намного легче. Вы действительно помогаете людям!
10
Валентина
19 квітня '18г.
Очень интересный психотерапевт. У нее особая интонация, которая словно раскрывает каждую грань подсознания. Невероятный человек. Я довольна и отношением и самим приемом. Очень понравилось.
8
Жанна
05 квітня '18г.
Попала к психотерапевту чисто случайно. Решила лично убедиться в том, что это работает. Пару сеансов и я новый человек. Мне очень понравилось и отношение врача, и атмосфера в кабинете. Я довольна!
10
Женя
29 березеня '18г.
Психологическая помощь может понадобится в любой момент, и я не стала исключением. Грамотная консультация специалиста помогла мне разобраться в тяжелой жизненно ситуации. Спасибо вам, Зоряна, за проявленный профессионализм.
8
Маша
22 березеня '18г.
Всегда хотела добиться высот на профессиональном поприще, но некоторые детские комплексы не давали этого сделать. Мне надоело заниматься самопоеданием и я обратилась за помощью к Зоряне. Она помогла разобраться в себе. Спасибо вам!
10
Оля
10 лютого '18г.
Долго не могла справиться с одной проблемой. Никак не получалось найти оптимальный выход из ситуации. После общения с Зоряной, поняла что иду в неправильном направлении. Спасибо вам, за помощь!
9
Валерия
23 січня '18г.
Несколько сеансов психотерапии, и я взглянула на жизнь по другим углом. Стала замечать новые возможности и пользоваться всеми привилегиями жизни. Спасибо вам, Зоряна! Не думала что психотерапевт способен полностью поменять мировоззрение.
8
Анна
13 січня '18г.
Никогда бы не подумала, что мне понадобится помощь психотерапевта. Оказывается после общения с врачом становится реально легче. Я снова окрылена, готовлюсь к серьезным переменам в жизни и все это, благодаря правильному напутствию Зоряны.
8
Мира
02 січня '18г.
Вы когда-нибудь слышали об активизации психологических ресурсов? Это уникальная процедура. Благодаря ей я научилась по-другому смотреть на мир. Я полна энергии, желаний и целей. Моя жизнь перевернулась, в прямом смысле этого слова.
8

Лікарі клініки Кабінет психолога, психотерапевта Скибінської З. М.

Скибінська Зоряна Миколаївна
Психолог, Психотерапевт
7,90
Консультація від 600 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Психолог
 • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-17:00 Сб: 07:30-14:00