Кабінет психолога, психотерапевта Якубовської І. А.

7.1
Миколаїв, вул. Шевченко, 71 (оф. 327)
р.Центральний
Вт: 14:00-19:00 Пт: 14:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Кабінет психолога, психотерапевта Якубовської Ірини Анатоліївни допомагає пацієнтам в подоланні особистісних, сімейних, вікових криз, самотності, надає всебічну психологічну підтримку.
  • Ціни на послуги

• Консультація психотерапевта 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Варвара
18 березеня '19р.
Долго переживала тяжелый разрыв с парнем, казалось, что мой мир просто рухнул, а вместе с ним все планы, надежды и мечты. Друзья меня чуть ли не силой заволокли к Ирине Анатольевне. Я долго сопротивлялась, думала, что мне ничего не поможет, а тем более человек со стороны, но она смогла найти ко мне подход. Сейчас я чувствую великолепно! У меня началась новая жизнь, новые отношения и сейчас с любимым планируем свадьбу. Ничего бы этого не было, если бы не Ирина Анатольевна, спасибо за жизнь!
Яна
16 березеня '19р.
За 20 лет в педагогике не то что случится профессиональное выгорание, можно даже коньки отбросить) Поскольку работать мне еще долго, я решила обратиться к психологу, чтобы напомнить себе почему я пошла работать в эту сферу, обрести себя и вновь полюбить св работу. Спасибо Ирочке, оно подошла к моей проблеме со всем профессионализмом и заботой. Спасибо!
Виталия
06 березеня '19р.
Поняла, что без помощи не обойтись, когда отношения с дочерью окончательно ухудшились. Я билась в истериках, убеждала себя, что я паршивая мать. Муж глядя на мои терзания записал меня к Ирине Анатольевне и обманом меня сюда привез. Как же я благодарна Богу и за мужа, и за встречу с Ириной. Она помогла мне иначе взглянуть на ситуацию, провести работу над ошибками, в конечном итоге отношения в семье наладились. Я безумно счастлива!
03 березеня '19р.
Я обратилась к доктору в тяжелом эмоциональном состоянии после болезненного разрыва отношений. Врач мне понравилась, беседу вела спокойно и уверенно, помогла мне разобраться в причинах и следствиях. Уже после первого сеанса стало легче. Последующее общение значительно улучшило мое состояние.

Лікарі клініки Кабінет психолога, психотерапевта Якубовської І. А.

Якубовская Ирина Анатольевна
Психолог, Психотерапевт
Консультація 300 грн.
Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Записатися на прийом
Ніка - це адаптована наркологічна клініка в Миколаєві, що спеціалізується на терапії залежностей. Центр надає авторські методики лікування, що гарантує високу ефективність. В основі терапії лежить опрацювання психоемоційного стану, що є запорука успішного відновлення. Лікування та реабілітація здійснюється за індивідуальними схемами, які призначаються після спілкування з пацієнтом і визначення ступеня тяжкості його стану.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка "Біла Лінія" — це медичний заклад, який надає широкий спектр послуг в сфері відновлення та лікування зубів. Основні послуги, що надаються клінікою: лікування, імплантація та протезування зубів. Лікарі-стоматологи використовують в своїй роботі новітнє сучасне обладнання, що дозволяє провести лікування безболісно та якісно.
Миколаїв вул. Велика Морська, 99 р.Центральний
Стоматологічний кабінет «СМАЙЛ» - це команда кваліфікованих фахівців, яка займається естетичною, терапевтичною та ортопедичною стоматологією. Це високопрофесійні доктора, що мають великий стаж в стоматології. Доктора стоматології «СМАЙЛ» постійно підвищують свій рівень, проходячи навчання в Одесі, Харкові, Полтаві, Києві, Херсоні.