Ошовська Людмила Святославовна

УЗД-спеціаліст
врач вищої категорії
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г

Була на прийомі Людмили Святославівни два рази, її увагою ,поясненням і розумінням, більше ніж просто задоволена, все пояснить, жодне питання не залишить без відповіді. Тепер тільки до неї буду звертатись, і радити своїм знайомим -тільки її.
Вікторія
Проходила узд діагностику при вагітності.Уважна та приємна лікар!Рекомендую усім!
Світлана
Чудовий спеціаліст! Дуже уважно дивиться, не поспішає, відповідає на всі питання. Якісна діагностика, правильний діагноз. Рекомендую!
Ірина
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.

УЗД-спеціаліст надає послуги

• пренатальна діагностика;
  • УЗД для вагітних;
  • розшифровка результатів досліджень.