Ошовська Людмила Святославовна

УЗД-спеціаліст
24 роки досвіду
врач вищої категорії
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г

Відгуки пацієнтів

20 февраля '18р.
Була на прийомі Людмили Святославівни два рази, її увагою ,поясненням і розумінням, більше ніж просто задоволена, все пояснить, жодне питання не залишить без відповіді. Тепер тільки до неї буду звертатись, і радити своїм знайомим -тільки її.
Вікторія
09 января '18р.
Проходила узд діагностику при вагітності.Уважна та приємна лікар!Рекомендую усім!
Світлана
09 января '18р.
Чудовий спеціаліст! Дуже уважно дивиться, не поспішає, відповідає на всі питання. Якісна діагностика, правильний діагноз. Рекомендую!
Ірина
07 января '17р.
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря