Ковальська Оксана Богданівна

Сімейний лікар
Доктор спеціалізується в області сімейної медицини. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, захворювання дихальної, травної та серцево-судинної систем. Член Європейської асоціації малоінвазивних серцево-судинних втручань.

Олена
Оксана Богданівна - це наш сімейний лікар, бо лікує всю нашу родину від багатьох хвороб, починаючи з банальної простуди та закінчуючи хронічними хворобами. Дуже зручно, коли один лікар добре знає родину і має змогу легше поставити вірний діагноз. Я повністю довіряю себе та своїх рідних цьому досвідченому лікарю.

• 2009 р. - Івано-Франківський національний медичний університет;
  • 2011 р. - інтернатура за спеціальністю «Терапія».

Курсі

• 2014 р. - кваліфікація кардіолога у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2009 р. - взяла участь у Європейському медичному конгресі в м. Хайдельбергу (Німеччина);
  • 2009 р. - взяла участь у ІІІ Міжнародному медичному конгресі у м. Кошице (Словаччина);
  • 2011 р. - прослухала курс з кардіології та судинної медицини в Університеті Еразмус (м. Роттердам, Нідерланди);
  • автор численних наукових статей.

• член Європейської асоціації малоінвазивних серцево-судинних втручань (EAPCI).