Сторінка 5. Встановлення внутрішньоматкової спіралі в Києві

Знайдено 197 клінік

Сб Нед Цілодобово
Віталина
Сьогодні була на прийомі у лікаря. Спочатку робили узд чоловіку, а потім чоловік пішов на прийом до терапевта.Загалом мені все сподобалось. Лікарі уважні,доброзичливі,дівчата на рецепшені привітлеві обстановка приемна.Ціни приемно здивували.Жалкую що раніше сюди не ходила. Буду усім рекомендувати цю клініку. Дякую працівникам Біомеду
Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!
Анжела
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.
Григорій
Ставлення лікаря уважне, доброзичливе, залишає приємні враження , висококваліфікований професіонал. Все пояснює вичерпно, вдумливо, без зайвих висловлювань. Мені все дуже сподобалося! Після курсу призначеного лікування, почуваю себе дуже добре! Жодного разу не пошкодував що звернувся саме до нього. Рекомендую!
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву під контролем УЗД (без урахування вартості внутрішньоматкового контрацептиву) 1 200
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без урахування вартості внутрішньоматкового контрацептиву) 900
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська 42 8 м.Чернігівська 13
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших). Приймає лікар: Погорельцева Марина Леонидовна
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 6 4 м.Почтовая площадь 19 6 м.Лукьяновская 34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
7,9
Київ вул. Кудряшова, 20 А
м.Вокзальная 21 7 м.Университет 39 13
Багатопрофільний медичний центр "Кіндермед" пропонує широкий вибір лікувально-діагностичних процедур з багатьох напрямків медицини. Лікування проводиться амбулаторно, при необхідності стаціонарної терапії медцентр співпрацює з Дорожньої клінічної лікарнею.
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки 8 5 м.Осокорки 24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ВСТАНОВЛЕННЯ ВМС ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ 880
7,6
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича)
м.Васильковская 9 3
Лабораторно-діагностичний центр «Омега-Київ» працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
  • Експертне введення ВМС під УЗ-контролем 3 000
  • Експертне введення ВМС під УЗ-контролем 3 000
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Введення внутрішньоматкових протизаплідних засобів (без вартості ВМС) 1 100
  • Введення внутрішньоматкової системи Мірена 1 000
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь 1 час 7 мин 16 м.Минская 1 час 13 мин 15 м.Сырец 1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • Введення внутрішньо маткового контрацептива (спіралі) без вартості внутрішньо маткової спіралі 2 000
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Постановка внутрішньоматкової спіралі (без урахування вартості спіралі) 1 450
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
  • Постановка ВМК без вартості спіралі (без анестезії) 590