Сторінка 9. Клініки в Києві (Солом'янський район)

Знайдено 137 клінік

Сб Нед Цілодобово
Лидия
Хочу виразити свою вдячність клініці «Доктор Філін» за добродушність і хороше відношення до пацієнтів. Як тільки я зайшла, то відчула підтримку в очах у медичного персоналу. Мене швидко обслужили, все пояснили. Дякую за якісну діагностику та грамотне заключення. Буду радити цю клініку усім близьким и друзям.
Тим
Опытный челюстно-лицевой хирург. Профессионал. Грамотно прооперировала (остеосинтез челюсти в результате перелома) и восстановила мой прикус. Рад, что попал к ней. Рекомендую.
Доктор просто умничка!! Благодаря умению Виталия Сергеевича успокаивать детей, наша малышка не боится лечить зубки. Если идти к стоматологу, то только к Ляшенко Виталию Сергеевичу!
Чудесный доктор! Я три года подряд приезжая в Украину летом, лечила у него зубы. А сегодня позвонила в клинику, и мне сказали что он ушел оттуда. А куда, не сказали. Как его теперь найти, ума не приложу. Советую всем найти его и лечиться у него. С благодарностью.
Київ пр-т Червонозоряний, 17
р.Соломенский
Багатопрофільна клініка "Мед-Б'юті" - це медичний центр, надає ряд послуг для підтримки краси та здоров'я людини. В установі працює висококваліфікований персонал.
Диагностические центры "Доктор Филин"
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5)
м.Берестейская 40 14 м.Шулявская 48 13
Діагностичний центр "Доктор Філін", розташований в приміщенні лікарні "Медмістечко" - це вузькоспеціалізована медустанова, що пропонує послуги комп'ютерної томографії різних органів і тканин.
Сеть клиник "Медбуд"
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний)
р.Соломенский
Реабілітаційний центр (МЕДБУД) допомагає хворим подолати різні патології і впоратися з наслідками після перенесених хвороб.
Диагностические центры "Диагност КТ"
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пов. 1, каб. 150) , Чоколівка
р.Соломенский
Медичний центр "Діагност КТ" — це спеціалізована клініка, яка займається діагностуванням патологій за допомогою комп'ютерної томографії на апараті експертного класу. Всі лікарі установи мають вищу категорію.
Київ вул. Миколи Василенка, 7
м.Берестейская 17 8
Діагностичний центр МРТ почав роботу більше 20 років тому, спеціалізований в області магнітно-резонансного сканування організму пацієнта для полегшення постановки діагнозу.
Київ вул. Леваневського, 9
м.Шулявская 24 10 м.Политехнический институт 34 9
Багатопрофільний центр медичних послуг "Профімед" займається діагностуванням та лікуванням, а так само профілактичними заходами в області гінекології, урології, косметології, психології, дерматології. Медичний центр "Профімед" залучає фахівців в галузі сучасних метод лікування захворювань. Практикується індивідуальний підхід та конфіденційність.
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька)
р.Соломенский
Клініка естетичної і антивікової медицини "Інститут Гіалуаль" на Ушинського спеціалізується на профілактиці старіння, антивікових процедурах. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: профілактика старіння; ліфтинг; ін'єкції краси; відновлення і корекція шкіри; косметологічні процедури; омолодження шкіри.
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
Київ вул. Кудряшова, 7 (офіс 350)
м.Вокзальная 17 7 м.Дворец спорта 36 17 м.Олимпийская 37 11
Спеціалізоване установа "Центр психотерапії доктора Белова" - це психіатрична клініка, що забезпечує допомогу хворим з порушеннями психічного здоров'я. Функціонує вже більше 20 років. Серед кваліфікованих лікарів - доктор медичних наук.
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальная 38 10 м.Олимпийская 22
Приватний діагностичний центр М24 пропонує по МРТ перелік послуг: дослідження хребта, дослідження голови і шиї, дослідження судин, дослідження суглобів, дослідження серця, дослідження внутрішніх органів, комплексні дослідження органів, МР-ангіографія з контрастом, динамічні дослідження з контрастуванням.