Естетік Клінік (Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Відео
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Відео

Естетік Клінік (Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva), медичний центр, вартість послуг:

• Пілінг (чистка) обличчя
  • Консультація косметолога
  • Збільшення губ
  • Збільшення вилиць
  • Корекція форми носа
  • Усунення носогубних зморшок
  • Уколи ботокса, 1 одиниця
  • Усунення "гусячих лапок" (уколи ботокса)
  • Усунення міжбровних зморшки (уколи ботокса)
  • Усунення горизонтальних зморшок чола (уколи ботокса)
  • Лікування гіпергідрозу стоп (уколи ботокса)
  • Лікування гіпергідрозу пахв (уколи ботокса)
  • Кріотерапія (лікування холодом) обличчя
  • Видалення бородавок (до 5 шт.), 1 одиниця
  • Видалення папілом (до 5 шт.), 1 одиниця
  • Видалення бородавок (більше 5 шт.), 1 одиниця
  • Видалення папілом (більше 5 шт.), 1 одиниця
  • Кріодеструкція бородавок (до 5 шт., За 1 од.)
  • Кріодеструкція бородавок (більше 5 шт., За 1 од.)
  • Кріодеструкція папілом (до 5 шт., За 1 од.)
  • Кріодеструкція папілом (більше 5 шт., За 1 од.)
  • Кріодеструкція мозолів (до 5 шт., За 1 од.)
  • Кріодеструкція мозолів (більше 5 шт., За 1 од.)
  • Мезотерапія волосся

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Яника
17 квітня '18р.
Моя самая любимая клиника! Я частый клиент медицинского заведения. Опытные специалисты помогли мне полностью восстановить кожу, устранить целлюлит и бонусом, привести в порядок губы. Теперь я довольна собой!

Відео про клініку

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.