Вибілювання зубів в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Шулявська
Відбілювання зубів Magic Smile PRO (1 щелепа) 1505 грн
Офісне відбілювання зубів (дві щелепи) 3500 грн
4,0
Знайдено 8 клінік

6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймають лікарі: Артеменко Марта Сергеевна, Черпак Инна Владимировна, Орловская Виктория Викторовна
  • Відбілювання зубів Magic Smile PRO (1 щелепа) 1 505
  • Відбілювання зубів Magic Smile PRO (2 щелепи) 2 500
  • Домашнє відбілювання - комплект 3 605
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Офісне відбілювання зубів (дві щелепи) 3 500
  • Домашнє відбілювання зубів (один шприц) 1 500
  • Виготовлення індивідуальних кап для відбілювання зубів (2 шт) 3 500
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Київ вул. Єреванська, 6
м.Вокзальная 36 12 м.Шулявская 38 11 м.Олимпийская 13
Спеціалізована клініка "Дент Юніверсал" надає повний спектр стоматологічних послуг на протязі вже більше десятка років. Основна спрямованість клініки — збереження зубів.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
Київ вул. Гарматна, 36
м.Шулявская 26 9 м.Берестейская 31 7 м.Дорогожичи 50 15
Спеціалізована стоматологічна клініка "Вировит" почала функціонувати в 2002 році. Обслуговування ведуть лікарі першої та вищої категорії.
4,3
Київ вул. Миколи Голего, 7 Б (пов. 1)
м.Шулявская 25 8 м.Политехнический институт 35 12 м.Вокзальная 52 22
Спеціалізований медичний заклад "Дарсбері" надає стоматологічні послуги з 2003 року. Клініка обладнана новітньою апаратурою.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому.