Видалення капюшона зуба мудрості в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Шулявська
Висічення капюшона в ділянці третіх нижніх молярів 645 грн
4,0
Знайдено 4 клініки

Вячеслав
Устанавливал коронки с мастерами Дент Юниверсал на Ереванской. Все сделали качестевнно и в меру быстро. Обновленные зубы очень похожи на натуральные, размер и цвет подобран идеально. Качество работы тоже высокое, минимум неприятных ощущений, стоматолог внимательно и осторожно отнесся. Рекомендую теперь знакомым с улыбкой!
6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку!
  • Висічення капюшона в ділянці третіх нижніх молярів 645
4,3
Київ вул. Єреванська, 6
м.Вокзальная 36 12 м.Шулявская 38 11 м.Олимпийская 13
Спеціалізована клініка "Дент Юніверсал" надає повний спектр стоматологічних послуг на протязі вже більше десятка років. Основна спрямованість клініки — збереження зубів.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому. Приймає лікар: Савчук Игорь Юрьевич