Вибілювання зубів в Києві (метро Берестейська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Берестейська
Відбілювання зубів Magic Smile PRO (1 щелепа) 1505 грн
4,0
Знайдено 2 клініки

Сб
Сергей
Начали рушиться жевательные зубы, решил поставить коронки. Доктор в стоматологической клинике «Вировит» очень помог мне: и подготовка к протезированию, и установка коронок прошли быстро и безболезненно. Большое спасибо Вам за помощь!
6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймають лікарі: Артеменко Марта Сергеевна, Черпак Инна Владимировна, Орловская Виктория Викторовна
  • Відбілювання зубів Magic Smile PRO (1 щелепа) 1 505
  • Відбілювання зубів Magic Smile PRO (2 щелепи) 2 500
  • Домашнє відбілювання - комплект 3 605
4,3
Київ вул. Гарматна, 36
м.Шулявская 26 9 м.Берестейская 31 7 м.Дорогожичи 50 15
Спеціалізована стоматологічна клініка "Вировит" почала функціонувати в 2002 році. Обслуговування ведуть лікарі першої та вищої категорії.