Сінус-ліфтинг в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Шулявська
Субантральна аугументація кістки (синус ліфтинг) 26000 грн
4,0
Знайдено 3 клініки

Иоланта
Дочке нужно было ставить брекеты, долго выбирали, куда обратиться. Еще и возраст такой, что все должно быть красиво не смотря ни на что. Выбрали ФриДентс. На консультации стоматолог предложил несколько вариантов, рассказал о каждом, отвечал на все вопросы. После установки системы дочка была в восторге – аккуратно и неброско. Качество работы тоже на высоте!
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Субантральна аугументація кістки (синус ліфтинг) 26 000
  • Закритий сінус ліфтинг 10 000
4,3
Київ вул. І. Гонти, 7 (1-й поверх, вхід з боку скверу)
м.Дорогожичи 17 8 м.Берестейская 24 12 м.Шулявская 20 5
Спеціалізований медичний центр "FreeDents" - це заклад, що надає комплекс стоматологічних послуг. У клініці використовується апаратура американського виробництва.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому. Приймає лікар: Бороненко Наталия Олеговна