Сторінка 3. Клініки сімейної медицини в Києві (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 102 клініки

Сб Нед Цілодобово
Снежанна
Дуже хороша! Як фахівець, вона з великим багажем знань. Уважно подивилася і обстежила. Я залишилася дуже задоволена. Дитині також сподобався цей лікар. Після прийому виписаного лікування, донька, почуває себе значно краще. Рекомендую!
А.
Дуже сподобалася лікар. Уважно вислуховує. На макеті показала, і розповіла, що відбувається з організмом при тому чи іншому захворюванні. Ліки виписала недорогі, як часом роблять інші лікарі. Продовжуємо у неї лікуватися. Рекомендую
Лена
Мирошников Александр Александрович, очень хороший доктор. Если описывать его как хорошего специалиста и человека,то не хватит времени и места написания. Обратитесь и убедитесь сами.
Александра
Хочу со всеми поделиться, с честным отзывом! Посетила недавно "клинику" на ул. Бастионная, 2/1. Это просто ужас!!! Чистая "кладовка". У врача просидела больше полу часа. Описала все свои болезни и нынешнее состояние. На что мне все время улыбались, и шутили. Я не знаю каким методом лечения,лечит доктор Тарковская О.В. Мне она прописала анальгин и солевые растворы. Послушав мои легкие,((Я сильно кашляла) сказала все чисто...Хотела она воспользоваться пульсометром, так он не работал. Так еще и вытянула батарейки и начала тереть их ох вещи, руки..в итоге отбросила его в сторону и сказа "ну и ладно" О чем можно говорить дальше?! В итоге, я пошла к другому специалисту, и у меня обнаружили ОСТРЫЙ БРОНХИТ. Стыдно за таких людей! Врачами их не назовешь!
Київ вул. Бойчука, 1/2
м.Зверинецкая 9 4 м.Лыбедская 33 11
Сучасна клініка сімейної медицини з денним стаціонаром та аптекою, що забезпечує доступну діагностику і лікування основних захворювань під одним дахом. Приймають лікарі: Лифар Лариса Петровна, Тарковская Оксана Викторовна
  • Консультація сімейного лікаря 380
  • Консультація онлайн сімейного лікаря 270
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 6 4 м.Почтовая площадь 19 6 м.Лукьяновская 34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
Київ бул. Тараса Шевченка, 27
м.Университет 6 6
  • Чергування сімейного лікаря/терапевта на локації 1 год англійською мовою 1 500
  • Чергування сімейного лікаря/терапевта на локації 1 год 900
м.Печерская м.Кловская м.Арсенальная
  • Консультація сімейного лікаря 890
  • Консультація сімейного лікаря (повторна) 890
  • Пакет "Обери лікаря" 6 160
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
6,7
Київ вул. Героїв Дніпра - 3А
м.Героев Днепра 4 м.Минская 6
MedLife Стаціонар на Оболоні — перший медцентр тільки для жінок! Комплексне обстеження в 20 напрямках медицини, все, що стосуються жіночого здоров’я. Кваліфіковані спеціалісти — кандидати наук, з багаторічним стажем, власна діагностика, лабораторія, УЗД, хірургія та стаціонар. Дбайливе ставлення до кожного пацієнта. Найсучасніші знання, яких досягла наукова та практична медицина. Приймає лікар: Алифер Ольга Александровна
  • Консультація лікаря загальної практики-сімейного лікаря 950
  • Консультація лікаря загальної практики-сімейного лікаря 950
6,7
ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ (Healthy&Happy) на Саксаганського — vедичний центр повного спектру поліклінічних послуг для дорослих і дітей. У центрі надаються консультації для дорослих та дітей, проводиться інструментальная діагностика, амбулаторная допомого, надається послуга хірургії одного дня, естетична медицина. Приймають лікарі: Панасевич Лилия Анатольевна, Сироткина Елена Борисовна
  • Сімейна медицина 720
6,3
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Соломенский
Медична клініка« Столиця »- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія. Хірургічний стаціонар (загальна хірургія, ЛОР, ортопедія і травматологія, реконструктивні операції лицьового скелета. Післяопераційна реабілітація, профогляд, медичний огляд, в тому числі спортсменів, дітей та дорослих (всі види оформлення медичної документації), виклик лікаря додому, виклик лікаря в офіс , за місто, організація виїзного профогляду на підприємство. Приймають лікарі: Бухановская Татьяна Николаевна, Газенко Сергей Валерьевич, Якубовская Инесса Андреевна
  • Консультація сімейного лікаря 580
  • Повторна консультація сімейного лікаря 450
  • Консультація online сімейного лікаря 200
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня. Приймають лікарі: Булана Светлана Олеговна, Суховерко Ирина Петровна
  • Консультація лікаря загальної практики-сімейний лікар 720
Київ вул. Маршала Тимошенка, 29 , Оболонь
м.Минская 10 5
КДС (Клініка Доктора Сичова) надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки медичного центру - ультразвукова і функціональна діагностики, косметологія, дерматологія, отоларингологія, гастроентерологія, неврологія, проктологія, урологія, гінекологія і терапія. У клініці також можна записатися на прийом до кардіолога, сімейного лікаря, ендокринолога, хірурга і травматолога. Приймає лікар: Круте Татьяна Сергеевна
  • Консультація лікаря загальної практики – сімейної медицини 700
  • Консультація сімейного лікаря/терапевта/педіатра + вакцинація Ваксігрип Тетра 1 250
  • Виїзд сімейного лікаря в межах Оболонського района 700
  • Виїзд медсестри на дом в межах Оболонського района 450
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки 28 4 м.Харьковская 41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Консультація сімейного лікаря 830
  • Консультація сімейного лікаря повторна 660