Колібрі, медичний центр

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Колібрі — це медичний центр, що надає послуги з діагностики та лікування захворювань загального профілю. На території клініки функціонує лабораторія і власний діагностичний центр, що дозволяє проводити комплексне обстеження організму. Кваліфіковані фахівці знайдуть підхід до будь-якого пацієнта. А сучасне технічне оснащення допоможе в отриманні високоточного результату.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Колібрі, медичний центр, вартість послуг:

• Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Електрографія (ЕКГ) з розшифровкою в клініці
  • Консультація педіатра
  • Консультація педіатра повторно в клініці (в межах одного захворювання
  • Консультація педіатра 2-ї дитини в клініці
  • Патронаж дитини вдома (в межах до 5 км від клініки)
  • Консультація перед вакцинацією, з собою мати: медичну книжку дитини, Календар щеплень
  • Антропометрія (вимірювання ваги тіла і зростання) в клініці
  • Визначення гостроти зору в клініці
  • Проба Руф'є в клініці
  • Сімейна медицина
  • Консультація сімейного лікаря повторна в клініці (в межах одного захворювання)
  • Консультація сімейного лікаря 2-х і більше членів сім'ї в клініці (в межі однієї консультації)
  • Консультація перед вакцинацією
  • Підшкірні ін'єкції
  • Видача довідки в дитячий сад «після тривалої відсутності»
  • Видача довідки в школу «після тривалої відсутності»
  • Видачі довідки для відвідування басейну
  • Видача довідки для відвідування спортивної секції по ЕКГ (у вартість включено ЕКГ)
  • Видача довідки для відвідування спортивної секції без ЕКГ
  • Видача довідки про медичний огляд при переході «з класу в клас» Для отримання з собою мати: Медичну книжку дитини календар щеплень Висновок вузького фахівця про патологію
  • Видача медичної довідки на дитину, яка їде в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку Для отримання з собою мати: Медичну книжку дитини календар щеплень
  • Видача медичної довідки на роботу і в вузах
  • Видача довідки за вимогою
  • Видача довідки для вступу до 1 класу і садок Для отримання з собою мати: Медичну книжку дитини календар щеплень
  • Взяття венозної крові для дослідження
  • Взяття капілярної крові для дослідження
  • Внутрішньовенна ін'єкція
  • Внутрішньовенна крапельна інфузія
  • Внутривенная капельная инфузия (каждый последующий час начиная с двух часов)
  • Внутрішньом'язові ін'єкції
  • Перев'язка проста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдан
Чудовий заклад і привітний персонал. Рекомендую заклад усім. Особливо лікар Олена, молодець і спеціаліст
Очень хороший Центр. Есть специалисты для каждого члена семьи. Мой семейный доктор - Дышкант Виктория Вячеславовна. Это - профессионал своего дела, ответственный специалист. Кроме того, рекомендую гинеколога Проценко Надежду Захаровну - внимательный и грамотный врач!
Очень рекомендую Центр . Семейный врач - Дышкант Виктория Вячеславовна - отличный специалист, знает своё дело. Кроме того, рекомендую отличного гинеколога Проценко Надежду Захаровну!!!
Виктория Вячеславовна -мой семейный врач. Очень рада, что к ней попала. Ответственный и грамотный специалист.
Анжела
Отличный врач и человек ,все на высоте.рекомендую
Анжела
Отличный врач и человек ,все на высоте.рекомендую
Кристина
Отличный врач ,заключили декларацию как с семейным врачем ,всегда на связи .Всем рекомендую
Андрей
Врач с большой буквы ,отличный подход ,лечат по европейским протоколам ,все доходчиво объяснили ) спасибо вам
Максим
Отличный специалист!! Помогла в ситуации когда многие сказали что не знают как помочь!! Советую всем обращаться!!!!
Марія
Були на прийомі у педіатра.Відмінний спеціаліст.Точно ставить діагноз і назначає ефективне лікування.
Катерина
Вона дуже уважна, задає правильні питання. Ми залишилися дуже задоволені. Призначила додаткові методи дослідження .Нас все влаштовує, і ми йдемо на повторний прийом. Хочемо щоб лікар оцінила всі результати досліджень. Рекомендуємо!
Всім залишилися задоволені, все добре, і підхід, і лікар. Все чудово. Лікар з максимальною увагою поставилася до дитини. Детально обстежила, встановила діагноз та призначила лікування. Прийдемо ще! Дякуємо спеціалісту за допомогу!
Максим
Наш семейный врач. Прекрасный специалист. Вся семья очень довольна, рекомендую всем!!)
Сергей
Супер врач ,профессионал своего дела ,буду обращаться
Зверніть увагу на інші клініки:
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00