Сторінка 4. Вибілювання зубів в Києві

Знайдено 167 клінік

Сб Нед Цілодобово
Качество обслуживания плохое, врач очень высокомерная, сразу определяет , есть у клиента деньги или нет, если ей кажется, что клиент беден, делает все, чтоб лечится у неё не было желания. Мне рекомендовали эту клинику, но после первого посещения, я больше не пойду и другим не порекомендую.
В клинике сразу оценивают клиента по его платежеспособности. Было очень неприятно слушать нравоучения, что у меня не правильно запломбированы каналы, плохо сделана чистка и гигиена зубов, отношение такое, как будто это я виновата, что у меня проблемы с зубами, все это излагалось в некорректной форме. Больше туда обращаться не буду и другим не рекомендую.
Архип
В первый раз воспользовался услугами эстетической стоматологии в этой клинике потому, что была очень выгодная скидка. Но мне так понравилось качество работы врача и технологичность оборудования, что теперь я регулярно выполняю здесь аппаратную чистку и отбеливание.
Максим
Несколько дней назад удалял в этой стоматологической клинике кисту. Операцию провели быстро, осложнений не возникло, так что я вполне доволен. И спасибо хирургу! Когда понадобиться, снова обращусь в эту клинику.
Київ вул. Богдана Хмельницького, 9 В
м.Театральная 3 3 м.Золотые ворота 9 5 м.Крещатик 13 11
Спеціалізована клініка "Эстедентакс" надає стоматологічні послуги пацієнтам. Центр розпочав свою діяльність у 2002 році. Лікарі клініки постійно удосконалюються, проходячи стажування за кордоном.
  • Вибілювання зубів
Київ бул. Лесі Українки, 30 Б
м.Печерская 8 1 м.Зверинецкая 9 7 м.Дворец Украина 25 10
Спеціалізований центр стоматології «Естедентакс» надає такі послуги, як пародонтологія, естетична стоматологія, ортопедія і ортодонтія. Стоматологія має свою зуботехнічну лабораторію. Клініка співпрацює з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання — Kulzer, Sirona, EMS.
  • Вибілювання зубів
Київ вул. Тургенівська, 76/78 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 14 12 м.Золотые ворота 30 23
Спеціалізований медичний центр «Ортолайф» пропонує кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам. Основні напрямки роботи — терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедична і естетична стоматологія, гігієна і профілактика, дитяча стоматологія, ортодонтія і пародонтологія.
6,1
Київ вул. Здолбунівська, 13 , Позняки
м.Позняки 33 5 м.Осокорки 42 7
Стоматологічна клініка "Нано клінік" спеціалізується на малоінвазивному лікуванні зубів за допомогою новітніх технологій. Клініка пропонує весь спектр стоматологічного лікування при мінімальному травматичному втручанні. Лікарі клініки досконало володіють сучасними методами, використовують у роботі матеріали високої якості.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5 Б
м.Олимпийская 6 9 м.Печерская 25 11
Стоматологічна клініка "Стомател" надає всі види стоматологічного лікування захворювань щелепно-лицьової зони. Прийом пацієнтів ведуть кваліфіковані фахівці - стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, імплантолог.
Київ вул. Білоруська 10/18
м.Лукьяновская 2 1
Стоматологія Дентал Сайд — сучасна клініка, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу за такими напрямками, як протезування, імплантологія, терапевтична, хірургічна стоматологія, ортодонтія, а також діагностика патологій зубного ряду, ясен.
  • Відбілювання зубів (6 од.) 1 000
  • Відбілювання зубів (лінія посмішки) 2 100
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Офісне відбілювання зубів (дві щелепи) 3 500
  • Домашнє відбілювання зубів (один шприц) 1 500
  • Виготовлення індивідуальних кап для відбілювання зубів (2 шт) 3 500
Київ вул. Антоновича (Горького), 47
м.Олимпийская 15
  • Відбілювання зубів (1 щелепа) от 1 700
Київ вул. Сагайдачного, 25
м.Почтовая площадь 15
  • Відбілювання зубів системою Philips Zoom4 (світлова активація на основі 25% перекису водню і аморфного фосфату кальцію) 11 858
  • Домашнє вибілювання, 1 шприц 549
  • Виготовлення капи для вибілювання 1 318
  • Відбілювання одного і більше зубів системою Opalescence Boost PF (хімічна активація на основі 40% перекису водню), за 1 зуб 878
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 33г
м.Золотые ворота 23 м.Театральная 25