Видалення халязіона в Києві (метро Либідська)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Либідськая
Видалення халязіона «Авен Про, специализированный медицинский центр» 150 грн
Видалення халязіона «КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Бендукидзе» 890 грн
Знайдено 3 клініки

Здравствуйте! Долгое время обслуживаюсь в Клинике "Вива" на Антоновича, а именно у врача Сидорчук Е. С. Елена Сергеевна очень внимательный и грамотный доктор, который решил мои проблемы, за что ей благодарна.Да и Клиника уютна и чистая с доброжелательным персонал.
Неймовірно вдячна цьому лікарю! Півроку лікувалася у різних клініках від циститу, нічого не допомагало... У той час як в Добробуті уролог запевняв, що я здорова і всі мої проблеми через психіку, Жанна Григорівна одразу видала направлення на проходження цистоскопії! У результаті в мене виявилася лейкоплакія (а не проблеми на психологічному рівні)! Я дуже рада, що одного дня прийшла на прийом до Жанни Григорівни і вона добросовісно і компетентно визначила мій діагноз, а не "водила за ніс", як це робили інші "лікарі".
Марта
Лікар дуже чуйна. Подобається те, що не призначає зайвого лікувуання. Не лише гінеколог, але й ендокринолог. З розумінням підходить до кожноі ситуаціі, постійно на звязку, доброзичливо і спокійно відповідає на всі питання, які цікавлять. І головне - не нагнітає. Спостерігаюсь в неі уже 3 роки.
Мар'яна
Дуже задоволена тим, що мого сина-підлітка позбавили від акне. Яке набридло вже своїм довгим існуванням. Але після декількох походів до лікаря та призначених процедур акне щезло, ніби його і не було ніколи... Дуже вдячна дерматологу Олені Різніченко та клініці загалом!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Антоновича, 155
м.Дворец Украина 8 2 м.Лыбедская 5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
KinderKlinik
Київ вул. Кахи Бендукідзе, 2 , Чорна гора
м.Зверинецкая 12 10 м.Лыбедская 29 8 м.Выдубичи 27 19
  • Видалення халязіону дітям та дорослим 890
Працює з
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.