Сторінка 4. Клініки гінекології в Києві

Знайдено 374 клініки

Сб Нед Цілодобово
София
На консультацию к гинекологу пришла для прохождения медицинского осмотра. Во время осмотра врач выявил эрозию, и предложил несколько вариантов ее лечения. На проведение лечения согласилась сразу. И не пожалела. Процедура была абсолютно безболезненной и эффективной. Спасибо!
Неделю назад меня начали беспокоить симптомы одного очень неприятного заболевания интимного характера. Решила не затягивать с посещением врача и записалась на прием к гинекологу. Прием прошел очень хорошо, врач деликатный и тактичный. Расписал схему лечения, и дал необходимые рекомендации для избежания возникновения болезни в дальнейшем. Благодарна за помощь!
Лилия
Записалась на консультацию гинеколога так как были некоторые сомнения по поводу здоровья. И как оказалось не зря — на приеме доктор диагностировал миому матки и доходчиво объяснил необходимость операции. Сомнения отпали сразу. Прошло больше месяца после операции, чувствую себя прекрасно! Очень рада, что своевременно обратилась к врачу. Большое спасибо за возвращение моего женского здоровья!
Антонина
Недавно стали беспокоить боли районе яичников, решила, что это связанно с месячными и отложила посещение врача. Через несколько дней боль стала настолько интенсивной, что пришлось откладывать все дела и идти на консультацию к гинекологу. Кроме основного заболевания врач выявил эрозию шейки матки и порекомендовал пройти комплексное лечение. Результатом лечения я довольна. Спасибо. Теперь буду посещать гинеколога регулярно, а не тогда, когда что-то заболит.
Консультация гинеколога помогла мне решить мою деликатную проблему. До посещения врача я очень долго безуспешно пыталась вылечиться, но результат был всегда один. После лечения симптомы возвращались через пару недель. После назначенного курса лечения и соблюдения рекомендаций врача болезнь ушла. Спасибо большое за помощь.
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій. Приймають лікарі: Чернописская Юлия Федотовна, Хохлова Татьяна Петровна, Шарма Наталья Адамовна
  • Кольпоскопія 285
  • Кольпоскопія з відеовізуалізацією 330
  • Комплекс лікувальних процедур 150
  • Лікувальна процедура 2 500
  • Огляд молочних залоз 90
Київ пр-т Червоної калини, 26 А , Троєщина
р.Деснянский
Клініка Глобал Медик спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань. В установі можна записатися на прийом до онколога, кардіолога, гастроентеролога, уролога й акушера-гінеколога. Досвідчений медичний персонал і сучасне обладнання дозволяють швидко діагностувати захворювання і призначити ефективне лікування. Приймає лікар: Карженкова Татьяна Олеговна
  • Пакет гінекологічний «Жіноче здоров'я 1»: Узі органів малого таза Консультація з оглядом Кольпоскопія Аналіз виділень онкоцитологічний мазок ПАП-тест Забір матеріалу 1 620 1 300
  • Пакет гінекологічний «Жіноче здоров'я 2»: Узі органів малого таза Консультація з оглядом Кольпоскопія Аналіз виділень Рідинна цитологія Пап-тест Забір матеріалу 2 320 1 690
  • Пакет гінекологічний «Жіноче здоров'я 3»: Узі органів малого таза Узі молочних залоз Узі щитовидної залози Консультація з оглядом Кольпоскопія Аналіз виділень онкоцитологічний мазок ПАП-тест Забір матеріалу 1 600 1 590
  • Кольпоскопія 300
  • Консультація гінеколога без огляду 600
Нд: 09:00-16:00
Київ пр. Свободи, 22, поверх 1 , Виноградар
м.Героев Днепра 16 м.Дорогожичи 21
Гінекологія УНІКО — це сучасний центр, який надає послуги з лікування гінекологічних захворювань, а також порушень з боку репродуктивної системи. Центр проводить консультативний прийом, в тому числі дитячий та підлітковий прийом, клінічний огляд, забір біологічного матеріалу для досліджень, кольпоскопія, в тому числі розширена цифрова кольпоскопія, УЗД ОМТ вагінальне, біопсія ШМ, хірургічні операції під місцевою анестезією. Приймає лікар: Давиденко Екатерина Ивановна
  • Консультація дитячого гінеколога 800
  • Консультація гінеколога 800
Київ вул. Героїв Полка Азов, 27/23
м.Минская 14 2 м.Оболонь 12 3
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку. Приймає лікар: Семеняка Анастасия Николаевна
  • Біопсія зовнішніх статевих органів з вартістю дослідження 1 100
  • Біопсія шийки матки, порожнини матки з вартістю дослідження 1 600
  • Видалення радіохвильовим методом (до 4-х включно) 600
  • Видалення множинних (від 4-х до 10-ти) кондилом радіохвильовим методом 2 500
  • Радіохвильова коагуляція утворень вульви: великі, малі стат.губи промежина (з анестезією) 1 500
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Черниговская 5 1
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, психіатрії, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, хірургії, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, алергології, пульмонології, гастроентерології, ревматології. Приймає лікар: Тесленко Елена Евгеньевна
  • Консультація гінеколога 650
  • Введення внутрішньоматкової спіралі, кільця (без вартості спіралі, кільця) 800
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі, кільця 950
  • Пакет "Щорічний Check-UP (для Жінок)" 2 345
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя. Приймають лікарі: Омельчук Татьяна Николаевна, Жаленко-Хасан Мирослава Викторовна
  • Жіноче здоров'я 299
  • Первинна консультація гінеколога 650
  • Вторинна консультація гінеколога 595
  • Лікувальний тампон 200
  • Лікування ерозії шийки матки: 1 зона 1 450
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність. Приймає лікар: Неумыта Анна Яковлевна
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ)
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Консультація гінеколога
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
Багатопрофільна медична клініка "Ендокрин Медікал" спеціалізується на захворюваннях ендокринної системи, а також здійснює терапію широкого спектру хвороб. Тут працюють лікарі-ендокринологи вищої кваліфікації, кандидати та доктори наук. У штаті клініки терапевт, гастроентеролог, гінеколог, невропатолог, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики. Приймає лікар: Исламова Анна Олеговна
  • Пакет "Жіноче здоров'я №1" (лікар Ісламова А.А.) 2 562
  • Пакет "Жіноче здоров'я №2" (лікар Ісламова А.О) 3 165
  • Пакет «Готуємося завагітніти» 6 450
  • Ехогідротубація 1 750
  • Лазерна коагуляція (вапоризація) шийки матки з парацервікальним знеболенням 4 000
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття. Приймають лікарі: Криворук Мария Николаевна, Лазаревич Алла Эдуардовна, Мельник Юрий Николаевич
  • Консультація акушера-гінеколога 500
  • Консультація гінеколога-ендокринолога 550
  • Огляд гінеколога 300
  • Консультація акушера-гінеколога після радіохвильового лікування 350
  • Заняття в групі для майбутніх батьків 400
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці. Приймає лікар: Петросова Елена Марковна
  • розсічення синехій 450
  • Введення внутрішньоматкової спіралі (ВМС) 800