Клініки психотерапії в Харкові (метро Турбоатом)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Турбоатом
Консультація пісіхіатра / психотерапевта (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук) 430 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
Татяна
Перше враження дуже хороше, мені все сподобалося. Приємна атмосфера, усміхнений фахівець, ось що спонукає до розмови. Вона мені дуже допомогла, ви навіть не уявляєте на скільки! Спасибі лікарю. буду продовжувати консультуватися у Вас.
Саша
Консультацією залишилася задоволена. Лікар все доступно пояснила, призначила лікування. Сподобався підхід і ставлення. Обстеження пройшло в комфортних умовах, а не так, як це буває в державних поліклініках, де кабінети в жахливих станах.
Алексій
Доктор професіонал своєї справи, кваліфіковано підійшла до моєї проблеми.Вміє знайти підхід до пацієнта, ретельно провела обстеження і направила на аналізи. Я залишилася задоволена візитом. Після лікування прийду на повторний огляд.
8,5
Харків пр-т. Героїв Харкова, 162
м.Дворец спорта 3 м.Турбоатом 5 м.Площадь Конституции 5
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
  • Консультація пісіхіатра / психотерапевта (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук) 430
  • Повторна консультація психотерапевта / психіатра протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 350

Психотерапія в лікарнях в інших районах Харкова

7,3
Харків вул. Клочківська, 222 (оф. 46)
м.Ботанический сад 15 4 м.Научная 23 7
Спеціалізована клініка "ULife" - це центр психологічної допомоги для пацієнтів, які страждають розладами психіки.
  • Лікування депресії
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517
м.Научная 4 1 м.Госпром 8 3
Кабінет психолога Головко Тетяни надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, спеціаліст першої категорії. В роботі Головко Тетяна Іванівна використовує базові техніки гештальт-терапії. Веде прийом дітей і дорослих.
Харків вул. Шатілова Дача, 4, оф. 600, 7 пов
м.Научная 5 3 м.Госпром 18 6
Психолог, сімейний консультант Кутвіцкая Тетяна Олександрівна проводить прийом клієнтів різного віку, незалежно від національної приналежності і сексуальної орієнтації. У роботі використовуються когнітивно-поведінкові орієнтовані на клієнта підходи, елементи психоаналізу, психодрами, метод системних сімейних розстановок. Вся інформація, отримана в процесі, є конфіденційною.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець. Приймає лікар: Кулиш Наталья Анатольевна