Клініки психотерапії в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Історичний музей
Консультація психотерапевта 300 грн
Консультація психотерапевта 200 грн
Консультація психотерапевта 800 грн
Консультація психотерапевта 300 грн
Консультація психотерапевта 600 грн
Знайдено 7 клінік

Олександра
Дуже дякую за допомогу!!! За одну консультацiiю мене вернули до життя!!!Дуже дякую, та усiм рекомендую звертатись до Кулiш Н. А. Це дiйсно професiонал з велико i лiтери.
Алена
Благодарю , Наталья . Дочка- подросток , уже после первой встречи , поверила в себя , ушли уныние и депрессия. Я понимаю , что чудес не бывает и нам предстоит еще работа с вами , но мы увидели , как говориться , "свет в конце туннеля ".Спасибо и до встреч.
Надежда
Отличный доктор и человек. Собраюсь продолжать разбираться со своими проблемами именно тут.
Василий
Спасибо Наталье за уделённое время, за полтора года терапии качественные изменения в характере и самоощущении помогли изменить мою жизнь в лучшую сторону. Наталья внимательно выслушивала и помогала взглянуть на себя с другой стороны помогая сориентироваться в этой жизни. Рекомендую друзьям и знакомым.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець. Приймає лікар: Кулиш Наталья Анатольевна
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
Медичний центр БЛАГО - це сучасна клініка, що спеціалізується на наданні комплексної допомоги залежним людям. На території центру проводиться терапія алкогольної і наркотичної залежності будь-якого ступеня тяжкості. Клініка тісно взаємодіє з лікувальними установами інших профілів, включаючи наркологічні реабілітаційні центри. Це означає, що пацієнти отримують комплексну допомогу.
Риторика
Медичний центр спеціалізованого типу "Риторика" - це установа, яка займається правильним розвитком мови дитини і усуває порушення у мовленні. У центрі працюють лікарі кількох профільних спеціальностей.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.