Сторінка 2. Лікарі стоматологи у Миколаєві (Заводський район)

Иван
Були на прийомі у Олексія Михайловича. Відмінні фахівці, ввічливі і уважні професіонали! Уважний до найменших дрібничок, все детально оглянув та розповів. Дитина теж задоволена. Все дуже сподобалося, залишаємо з ними лікувати свої зубки.
14 березеня '20 г.
Серж
Хороша консультація. Докладно все описав, розповів про проблему, конструктивно все пояснив, приділив максимум уваги як мені, так і моїй дитині. Дитина також задоволена роботою лікаря. В цілому, я задоволена. Неодмінно прийдемо на ще!
07 березеня '20 г.
Евгений
У Тыртыгина только проверенные и качественные материалы. Я 8 лет как поставил у него пломбу, до сих пор все нормально, не зря потратился на лечение. А пока на чистку каждые полгода к нему хожу.
10 серпня '16 г.
Сергей
Для Виктора Евгеньевича стоматология, как прочитанная книга вдоль и поперек. Какой бы сложности не было лечение, он всегда сделает работу по высшему разряду, будете довольны.
07 серпня '16 г.
Стоматолог, ортодонт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів у дорослих і дітей. Виконує пломбування та видалення молочних зубів, спеціалізується на виправленні прикусу зубів. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, гінгівітом, зубним каменем і пародонтитом.
Миколаїв вул. Генерала Карпенка, 5 р.Заводський
Стоматолог
Лікар Тиртигін Віктор Євгенович, стоматолог-терапевт, ортопед. Займається лікуванням захворювань зубів різної складності. Здійснює чистку, відбілювання і пломбування зубів.
Миколаїв вул. 8 Березня, 39 р.Заводський