Сторінка 2. Лікарі флебологи в Києві (Шевченківський район)

О. Р.
Це був не перший фахівець у мене. Але компетентність попередніх, м'яко кажучи, залишала бажати кращого. Цей лікар поставив правильний діагноз, та призначила відповідне лікування, після прийому яких, я почуваю себе значно ліпше. Дякую!
13 лютого '20 г.
Варвара
Лікар дуже уважна, викликає прихильність до себе з першої хвилини. Під час прийому коментує всі свої маніпуляції, цікавиться відчуттями пацієнта. Після такого фахівця, немає бажання звертатися до інших спеціалістів. Все просто супер!
24 лютого '20 г.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург, Флеболог
Лікар спеціалізується на судинних патологіях. Проводить комплексну терапію хронічних хвороб. Спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні варикозного розширення вен, флебіту, тромбозу, патологій вен малого таза і кровотеч. Приймає в плановому і екстреному порядку.
Дерматолог
Лікар-дерматолог, косметолог, займається апаратної косметології, володіє навичками роботи з неодимовим лазером. Виконує лазерне омолодження і оздоровлення шкіри, лазерну епіляцію, застосовує ін'єкційне терапію. Володіє технікою об'ємного моделювання контурної пластики, тредліфтінга за допомогою мезонітей. Лікує шкірні захворювання, алопецію, грибкові зараження. Бере участь в різних профільних майстер-класах, семінарах.
Хірург, проктолог, флеболог
Лікар виконує УЗД вен нижніх кінцівок, оперативне лікування варикозної хвороби, хірургічне лікування захворювань.