Сторінка 3. Лікарі хірурги в Харкові (Київський район)

Михайло
Лікар уважний та акуратний. З першого погляду видно що кваліфікований спеціаліст. До справи відноситься професійно. Уважно мене вислухав, оглянув, та розповів про декілька шляхів вирішення моєї проблеми. Після недовгої дискусії, з детальними поясненнями з його боку, ми обрали оптимальний варіант лікування. Цілком задоволений консультацією!
01 січня '20 г.
Степан
Дуже сподобався нам лікар. Уважно вислухав всі мої проблеми. Вивчив лікарняну картку. Запитання ставив етично, та лише ті які стосувалися моєї проблеми. На клаптику паперу намалював як і що, все розповів і пояснив. Загалом я дуже задоволений лікарем! Обов'язково буду оперуватися лише у нього.
29 січня '20 г.
Хірург
Лікар проводить малоінвазивні операції за технологією «Хірургія 1 дня» в області загальної хірургії, надає консультативну допомогу. Здійснює операції на черевній порожнині, операції малої і гнійної хірургії.
Серцево-судинний хірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій венозної системи, артерій, лімфатичної системи, патологій серця, варикозних хвороб із застосуванням лазерних технологій.
Хірург
Хірург, який володіє сучасними технологіями проведення операцій. Серед виконуваних хірургічних втручань торако-абдомінальна хірургія, гнійна хірургія, чиста хірургія, апендектомія, видаленням грижі, гемороїдектомія.