Гомеопатичний центр ім. Дем'яна Попова

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Спеціалізована клініка "Гомеопатичний центр ім. Дем'яна Попова" почав функціонувати в 1990 році. Центр надає лікувальні послуги як дорослим, так і дітям. В установі прийом ведуть висококваліфіковані лікарі, щомісяця проходять наукові конференції, фахівці регулярно їздять за кордон, а на курси і семінари центру приїжджають фахівці з багатьох країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Послуги, що надаються в гомеопатичному центрі:

• огляд профільним фахівцем (гомеопатом, терапевтом, педіатром);
  • лікування гінекологічних, урологічних, кардіологічних і неврологічних патологій;
  • терапія при алергіях і ендокринологічних проблемах;
  • психотерапевтична допомога;
  • лікування ортопедичних патологій;
  • терапія при дерматологічних проблемах.

Переваги центру - індивідуальний підхід, безпечні методики, дбайливе ставлення до пацієнта і його проблем.

Місцезнаходження клініки - вул. Рогнідинська, 3 (ст. Метро Палац Спорту, Площа Льва Толстого).

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Гомеопатичний центр ім. Дем'яна Попова, вартість послуг:

• Первинна консультація гомеопата
  • Гомеопатичне лікування (гомеопатія)
  • Консультація сімейного та дитячого психолога
  • Консультація психолога
  • Консультація психотерапевта 1 годину

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Очень рекомендую. Александр Петрович действительно врач от Бога. Помог мне справиться с проблемами в легких и легко проходить менопаузу.
Очень хороший доктор, грамотный специалист и душевный человек, рядом с ней находясь чувствуешь тепло и мудрость, буквально “вытянула” в 2015, меня с антибиотиков, бронхиты и пневмонии отошли от меня , премного БлагоДарю Вас Зинаида Васильевна!
Наталия
08 травня '18р.
Очень грамотный и тактичный доктор.Рекомендую.
Наталя
Багато років наша сім‘я під мудрим і турботливим крилом лікаря Богачука Олександра Петровича вдячно почувається здоровою, він навчив мене знімати такі складні процеси як набряк Квінке у дитини, бронхоспазми та високу температуру за лічені хвилини, за що ніяких слів вдячності не буде достатньо. Також фантастично дієва підтримка організму в період вагітності і післяпологове відновлення, можу перераховувати безкінечно. Низький уклін!
Артем
Дома возник семейный конфликт с женой. Самостоятельно разобраться в своих отношениях не получилось, обратились к Демьяну Владимировичу. Предложил лечение с использованием гомеопатических препаратов и назначил групповые консультации. В результате мы с женой помирились. Очень благодарны доктору Попову.
Надежда
К Поповой обычно идут те, кто потерял всякую веру на выздоровление, и когда другие врачи разводят руками. Никогда не воспринимала гомеопатию как должное, ровно до тех пор, как познакомилась с Татьяной Демьяновной. Она справляется с любой болезнью за считаное время. Я могу ей всецело доверить свое здоровье, и здоровье своих близких.
Дарья Олеговна
С детьми ладит, лечение провела образцово
Маша
Лечит качественно, лишнего не назначит
Катя
Приятная женщина, умный и грамотный врач
Александр
Душевный, хороший доктор. Назначенное лечение помогло.
Света
Грамотный и доброжелательный доктор
Невероятной души человек и специалист. Уделила много времени, все расспросила, дала много дельных советов.
Дмитрий
Не первый раз хочу. Специалист высокого уровня. Советую.
Таня
Рекомендую без тени сомнения, никаких нареканий к работе
Лида
Специалист с большим жизненным и врачебным опытом, доверяю ей свое здоровье полностью
Марк
Хороший доктор! Консультацией довольны!
Вера
Зинаида Васильевна уже не первый год наш врач. Опытный, знающий доктор!
Евгений
Доктор внимательный нашёл особый подход.
Тарас
Рекомендую этого специалиста
Лиза
И друзьям всем советую и здесь тоже пишу: обращайтесь, если что не так, поможет однозначно! А консультироватся у нее одно удовольствие - очень доброжелательная, совершенно не злобная, каждому уделит максимум внимания и совет даст!
Алиса
Мне понравилась врач, квалифицированная, ответила на все вопросы.
Алексей
Бывали всей семьей. Хороший врач.
Любовь Ивановна
30 листопада '-1р.
Выражаю свою глубокую признательность Марине Евгеньевне за доброе отношение, внимательность и большую помощь пожилому человеку. За то, что откликнулась, поддержала и дала хорошие советы. Сегодня такой врач - большая редкость. Большое спасибо!

Лікарі клініки Гомеопатичний центр ім. Дем'яна Попова

• Педіатр
  • Психолог
  • Терапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00