Виклик офтальмолога додому в Києві

Консультація офтальмолога в кліниці «Каб. Адамчук» 2500 грн
Викликати лікаря додому
Лікар-офтальмолог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних патологій ока: кон'юнктивіти, блефарити, кератити, іридоцикліти, увеїти, макулодистрофії і ін. Хронічні зміни на дні ока. Володіє методикою парабульбарних ін'єкцій. Надає швидку допомогу при чужорідному тілі рогівки і склери. Проводить ін'єкції у холязіон. Займається виміром очкової і контактної корекції будь-якого ступеня складності. Вимірює внутрішньоочний тиск.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Викликати лікаря додому
Лікар проводить лікування офтальмологічних захворювань. Розробляє профілактичні заходи по їх запобіганню. Виконує масаж верхніх та нижніх повік, промивання слізного каналу. Консультує з приводу вибору лінз та окулярів. Лікує глаукому хірургічним та лазерним методами.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-17
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень