Сторінка 4. Гомеопати в Києві

Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
Кирилл
Поборол аллергию благодаря Анне Анатольевне, теперь все хорошо и болеть больше не хочу.
07 січня '17 г.
Ярослав
Постоянно контролировала ход моего лечения, что наверняка и помогло побороть болячку.
23 серпня '16 г.
Владлена
Не люблю принимать химию, предпочитаю гомеопатию. Поэтому выбрала этого специалиста.
10 серпня '16 г.
Алена
Внимательный добрый педиатр. Была неоднократно
07 серпня '16 г.
Раиса
Давно хотела для ребенка найти врача, не навязывающего одни таблетки. Ткаченко в этом плане приятное исключение, мне нравятся ее методы щадящей терапии.
15 вересня '16 г.
Гомеопат, терапевт
Лікар-терапевт, гомеопат, спеціалізується на безмедикаментозної терапії, займається лікуванням захворювань органів дихання, кардіологічних патологій, розладів роботи шлунково-кишкового тракту і нервової системи щадними методами, гомеопатичними препаратами. Веде консультативний прийом пацієнтів. Складається в Асоціації гомеопатів України.
Київ вул. Братська, 10 (під'їзд №2, на домофон 459) м.Контрактова площа155м. Поштова площа73
Гомеопат, педіатр
Доктор Колпакова Ірина Олександрівна спеціалізується в області лікування дітей методами класичної гомеопатії. Приймає і консультує пацієнтів, призначає курси терапії, здійснює контроль результатів. Займається лікуванням ГРВІ, алергічних реакцій, розладів травного тракту, інфекційних хвороб, запальних процесів ЛОР-органів.