Жівілова Тетяна Сергіївна

Стоматолог-ортодонт
Лікар займається відновлення прикусу, усуває мовну, дихальну і харчову дисфункцію. Лікує патологічні відхилення щелепи вродженого і набутого характеру. Займається профілактикою і усуненням появи аномалій зуб, відновлює зубний ряд. Запис ведеться на тимчасовій основі.

Анастасия
У меня с годами нарушился зубной ряд, что приволо к нарушению жевательной функции. У «Оксфорд медикал» записалась на прием до стоматолога-ортодонта Живиловой Татьяне. В ходе осмотра был составлен план моего лечение. Установили брекеты. Прошлось ходить долго, но результат на лицо. Я своими зубами довольная на все 100%. Советую!

• 2010 р. — ендодонтія за правилами. Тонкощі і секрети.
  • 2011 р. — симпозіум ортодонтів VIII науково практична конференція.
  • 2011 р. — актуальні аспекти ортодонтії.
  • 2011 р. — реставрація: ламаємо стереотипи, ми відкрили нові двері.
  • 2011 р. — науково практична конференція Марко Феррарі Прямі та непрямі реставрації, використання сучасних композитів для реставрацій всіх класів. Сучасні адгезивні системи. Цільно керамічні конструкції.
  • 2012 р. — LawrenceF / Andrews. DDS / Six Elements Ortodontic Philosophy Introductoy Course.
  • 2012 р. — ортопедична стоматологія: металокераміка, безметалева кераміка, вініри, вкладки.
  • 2012 р. — досконалість втілене в кераміці. Сучасні тенденції в реставраційною стоматології.
  • 2014 р. — незмінна техніка — лікування без компромісів. Ортодонтична дуга і її надможливості.