Литвиненко Олена Євгенівна

Офтальмолог, Ортокератолог
Лікар Литвиненко Є. Є. спеціалізується в галузі офтальмології, ортокератологіі. Займається діагностикою та терапією захворювань очей, проводить повноцінне обстеження пацієнтів і надає широкий спектр медичних послуг, включаючи корекцію зору ексімерлазерним способом, процедури імплантації внутрішньоочних лінз, рефракційну заміну кришталика.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Екатерина
Один из лучших офтальмологов, к кому мне приходилось обращаться. Глубокие профессиональные знания и корректность в общении с пациентами не единственные ее положительные качества.
Доброжелательное отношение Елены Евгеньевны придает дополнительный стимул для выздоровления. А лечение под ее руководством всегда успешное, я это помню.

• Клінічна ординатура Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Участь в конференціях та семінарах

• Учасник семінару компанії Baush&Lomb з контактної корекції зору (2008 р.);
  • Учасник міжнародної науково-практичної конференції офтальмологів України «Сучасні досягнення офтальмологічної діагностики»;
  • Учасник науково-практичного семінару «Глаукома. Сучасні методи лікування» (2010 р.);
  • Учасник ХІІ з'їзду офтальмологів України (2010 р.).