Волокітін Володимир Миколайович

Стоматолог-ортопед
Лікар вищої категорії
Стоматолог-ортопед вищої лікарської категорії займається незнімним і бюгельним протезуванням зубів. Виконує воскове моделювання, що дає можливість подивитися результат установки протезів у вигляді моделі ще до початку процедур. Складається в асоціації стоматологів України. Надає послуги установки металокерамічних і керамічних коронок на зуби.

Очень хороший доктор. Мне понравился его подход к пациентам. Лечение провел на высшем уровне. Теперь буду обращаться только к нему.
назар
Дуже хороший стоматолог, багато в чому допоміг мені, порадив мені масу порад і ще мене здивувало те що я замінив що в нього багато нових книг по стоматології а це означає що він вдосконалюється
Мила
Очень опытный врач, в то же время лечит безболезненно, с использованием всех современных методик. Рекомендую как замечательного специалиста, заслуживающего доверия

• Член Асоціації стоматологів України.