Віксман Наталія Євгенівна

Подолог
Спеціалізується на медичному педикюрі всіх типів складності, а також працює з діабетичною стопою, грибковими інфекціями. Лікує врослі нігті, при оніхокріптоз 1 і 2 ступеня, витягує частки врослого краю нігтя. Що Їх різні процедури, в тому числі медичний апаратний педикюр, протезування нігтьової пластини, дає рекомендації щодо педикюру та догляду за стопами і нігтями.

Настя
Когда я обнаружила, что у меня появился грибок, сразу обратилась к специалисту. Наталья Виксман назначила мне эффективное лечение, благодаря ней я избавилась от болезни. Спасибо Вам большое.
Прекрасный доктор, решила все проблемы, ответила на все вопросы. Обаятельная, умная. Буду рекомендовать своим друзьям

• Проходила навчання в школі "Космотрейд" :
  • "Основи медичних знань"
  • "Апаратний медичний педикюр з основами подології"
  • "Оніхомікози і дерматомікози"
  • "Апаратний медичний манікюр"
  • "Лікування врослих нігтів за допомогою системи 3ТО"
  • "Ортонексія. Системи B/S, Podofix, Combiped", титанова нитка.
  • "Впч, папіломи і бородавки".
  • "Baehr":
  • "Обробка проблемних зон скальпелем. ( мозолі, тріщини, натоптиші, гіперкератоз)",
  • " Грибкові захворювання нігтьової пластини"
  • "Протезування система " BAEHR"
  • "Проблеми нігтьової пластини, шкірні захворювання. Методики обробки і лікування".
  • "Бела Донна"-курс восковій депіляції.