Васильєв Євген Андрійович

Рентгенолог
Лікар вищої категорії
Доктор спеціалізується в області рентгенології. Виконує магнітно-резонансну томографію та рентген. Займається розшифровкою отриманих результатів дослідження. Бере участь в науково-практичних конференціях і симпозіумах.

Антонина
Васильев Евгений Андреевич профессионал с большой буквы, врач од Бога. Много лет занимаюсь спортом, поэтому очень частые травмы заставляют обращаться за консультацией к врачу-рентгенологу. Евгений Андреевич лучший в своей отросли

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (лікувальний факультет).

• курс «Комп'ютерна томографія скроневої кістки»;
  • курс "Радіаційний захист та забезпечення якості в медичній практиці";
  • учасник I Всеукраїнського з'їзду з міжнародною участю «Медична і біологічна інформатика та кібернетика»;
  • учасник III науково-практичної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина, досягнення, проблеми, перспективи»;
  • брала участь у науково-практичній конференції «Радіологічні читання»;
  • приймала участь у роботі VI Українського конгресу радіології;
  • приймала участь у роботі науково-практичної конференції за міжнародною участю "Організації та управління охороною здоров'я".