Ушаков Дмитро Сергійович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар першої категорії
Викликати додому
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, проводить УЗД діагностику органів малого таза. Веде консультативні прийоми пацієнток. Займається діагностикою запальних і інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Проводить лікування ерозії шийки матки і профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

13:30

Чт

04 КВІ

17:00
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265

Лариса
Когда у дочери начались первые месячные, у неё были невыносимые боли и головокружение. Мы сразу обратились к Дмитрию Сергеевичу. Он детально провёл осмотр, назначил лечение. Теперь месячные уже не кажутся такими страшными для моей дочери. Спасибо доктору за такой результат.
К Ушакову ходила несколько раз на плановый медицинский осмотр. Доктор меня полностью устроил. Потом, когда появились проблемы с репродуктивной системой, я снова обратилась к нему. Опять он меня порадовал результатом, и я осталась полностью довольной.
Хороший специалист.. очень внимательный, деликатный.. тщательно проводит УЗИ диагностику.. подходит к проблеме комплексно .. Рекомендую!!
Ірина
07 квітня '21р.
Професійний лікар, сподобався підхід, тому сміливо рекомендую Дмитра Сергійовича як уважного, делікатного, чуйного гінеколога і спеціаліста узд. Була на прийомі декілька разів, завжди отримувала максимум інформації і рекомендацій щодо стану здоров'я. Приємно, легко спілкуватися, є відчуття, що лікар розуміє і приймає всі переживання, вміє підібрати слова, щоб заспокоїти та підбадьорити. Назначає лише необхідне обстеження та лікування. Щиро вдячна Дмитру Сергійовичу, буду звертатися за необхідністю.
Евгения
Была на приёме у доктора Ушакова, осталась довольна,
10 травня '20р.
Была у доктора на узи, чтобы подтвердить беременность. Осталась довольна и благодарна. Внимательный, деликатный, приветливый, диагностику проводил максимально бережно и комфортно Беременность обнаружил - 4 недели. Только положительные отзывы, рекомендую.

• 2008 р. — Луганський державний медичний університет, «Лікувальна справа»;
  • 2011 - Інтернатура за спеціальністю акушерство і гінекологія Луганський державний медичний університет, кафедра акушерства, гінекології та перинатології, база заочного циклу - Луганська обласна клінічна лікарня (пологове та гінекологічне відділення)
  • 2011 - Отримання сертифікату лікаря-спеціаліста з акушерства та гінекології ( Medical Doctor (M.D.) Луганський державний медичний університет, кафедра акушерства, гінекології та перинатології
  • 2013 - Передатестаційний цикл з акушерства і гінекології Луганський державний медичний університет, кафедра акушерства, гінекології та перинатології

• 2014 - Харківська медична академія післядипломної освіти, кафедра ультразвукової діагностики (Отримання сертифікату лікаря-спеціаліста з ультразвукової діагностики)
  • 2013 - Certificate of attendance Master class on Evidence Based Clinical Guidelines Development and adaptation in Kiev, Ukraine Сертифікат учасника майстер класу з розробки та адаптування клінічних протоколів в Україні ЕBCOG - the European Board and College of Obstetrics and Gynecology
  • 2013 - Сертифікат участі в навчальному семінарі для фахівців перинатальних центрів за темою: "Надання медичної допомоги в перинатології у випадку ускладнень" Національний проект "Нове життя"
  • 2013 - Сертифікат учасника курсу лекцій та практичного тренінгу з актуальних питань в акушерствіНаціональний проект " Нове життя" Тематичне вдосконалення” Гіперпластичні процеси ендометрію”
  • 2014 - Курси інформації та стажування з питань організації надання трансфузіологічної допомоги Луганська обласна станція переливання крові
  • 2014 - Сертифікат підготовки в тренінговому центрі з питань неонатології по засвоєнню практичних навиків з первинної реанімації новонароджених Кафедра неонатології ХМАПО
  • Тематичне удосконалення з кольпоскопії
  • Тематичне удосконалення" Лікування запальних захворювань ОМТ"

Лікар надає послуги

• Ведення гінекологічних хворих с ИППСШ, патологією шийки матки, запальними захворюваннями, з ендометріозом, лейоміомою тощо;
  • Малі гінекологічні втручання (РФДВ, біопсія ш/м, пункція заднього склепіння, конізація, кріодеструкція);
  • Гістеросальпінгографія;
  • Володіння кольпоскопією;
  • Великі гінекологічні операції (тубектомія лапаротомним шляхом, цист-, оваріоектомія, Консервативна міомектомія, асистенція: екстирпація матки вагінальна та абдомінальна);
  • Ведення поліклінічних хворих;
  • УЗД органів малого тазу, фолікулометрія, УЗД ОБП, ОЗП, щитоподібної, передміхурової, грудної залоз, органів калитки, УЗД на всіх термінах гестації, скринінги першого та другого триместрів тощо, судин малого тазу у чоловіків та жінок.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Діагностика та лікування непліддя;
  • Лікування патології шийки матки;
  • Лікування гіперпластичних процесів ендометрію;
  • Ведення вагітних жінок з екстрагенітальною патологією;
  • Ведення вагітних жінок з патологією вагітності;
  • Ведення вагітних з імунологічними конфліктами;
  • Ведення вагітних з цукровим діабетом;
  • Ведення передчасних пологів;
  • Ведення пологів у жінок з екстрагенітальною патологією та патологією вагітності;
  • Ведення нормальних пологів;
  • Кесарський розтин