Таджиєва Мяхрибан

Подолог
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням патологій стопи. В роботі використовує сучасні методики. Виконує корекцію нігтьової пластини і видалення врослого нігтя. Проводить криодеструкцию мозолів і бородавок. Лікує гіперкератоз, вірусні бородавки, грибок нігтів і врослий ніготь.

Эся
Дуже кваліфікований спеціаліст. Звертався до неї із проблемою врослого нігтя. Вона детально оглянула мене, запропонувала усі можливі варіанти вирішення проблеми. Разом обрали один. Дуже кваліфікований лікар! Повністю задоволений.
Борисовы
Відмінний фахівець. У мене було невеличка проблемка, а саме папіломи по всьому тілу. Я вирішила звернутися на консультацію до спеціаліста. Друзі порадили саме цього фахівця. Уже за декілька сеансів я позбулася своєї проблеми. Рекомендую!

• 2013 р. — IMA Institut fur Markwirtschaft, подологія, Ерфурт, Німеччина.

• 2011 р. — Тренінг по наданні першої допомоги з ревматологічному відділенні, Арнштадт, Німеччина.
  • 2012 р. — Конгрес з гіпоглікемії, діабету, Ерфурта, Німеччина.
  • 2013 р. — Конгрес по гепатології: запалення, цирози, карциноми.

Лікар-подолог надає послуги

• лікування врослого нігтя;
  • обробка нігтьових пластин;
  • апаратний медичний педикюр;
  • кріодеструкція;
  • видалення мозолів, бородавок.

Лікар-подолог займається лікуванням захворювань

• вірусні бородавки;