Соколюк Михайло Анатолійович

Хірург-онколог, пластичний хірург
лікар другої категорії
Фахівець у галузі лікування раку, включаючи оперативне лікування.

Немає відгуків

• 2004 – 2010 рр. - Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, специальність: «лікувальна справа»
  • 2010 – 2013 рр. - Національний університет охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика, інтернатура по спеціальності «Хірургія» на кафедрі «Хірургії та проктології»
  • 2014 р. - Національний університет охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика, отримана спеціалізація «Онкохірургія» на кафедрі онкохірургії
  • 2017 р. - Національний університет охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика, отримана спеціалізація «Пластична хірургія»

• 2014 р. - ТУ «Пухлини прямої кишки» на базі Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика
  • 2017 р. - ПЦ з онкохірургії, присвоєно другу лікарську категорію на базі Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика
  • 2020 р. - ТУ «Сучасна діагностика та лікування пухлин шлунково-кишкового тракту» на базі Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика
  • 2021 р. - ТУ «Лапароскопічні операції в плановій хірургії» на базі Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика
  • 2022 р. - ТУ «Пухлини ободової кишки» на базі Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л.Шупика
  • 2023 р. - ТУ «Сучасні підходи до використання наркотичних та психотропних лікувальних засобів в загальній лікувальній практиці» на базі Українського тренингового центру сімейної медицини НМУ ім. О.А.Богомольця

• Міжнародна асоціація онкологів ESMO
  • 2018 – 2019 гг. - розробка та патентування методики склеротерапії перикарду. Патент «Метод двохетапної внутрішньоперикардіальної склеротерапії з місцевим цитостатичним ефектом»

Лікар-хірург-онколог, пластичний хірург надає послуги

• гастректомія
  • екстирпація прямої кишки
  • передня резекція прямої кишки
  • лівобічна геміколектомія
  • правобічна геміколектомія
  • резекція сигмовидної кишки
  • хірургія
  • пластична хірургія
  • оперативне лікування раку прямої та ободочної кишки, шлунку, шкіри, грудних залоз
  • хіміотерапія
  • герніопластика
  • видалення гелю з грудних залоз
  • абдоменопластика
  • корекція форми та размеру грудних залоз
  • пангістеректомія
  • видалення ліпом та доброякісних утворень шкіри

Лікар-хірург-онколог, пластичний хірург займається лікуванням захворювань

• рак шлунку
  • рак прямої та ободочної кишки
  • рак грудної залози
  • ліпоми
  • грижі всіх локалізацій
  • доброякісні та злоякісні утворення шкіри
  • доброякісні захворювання грудної залози
  • геліоми грудної залози
  • рак легень
  • рак подшлункової залози , саркоми