Сіленко Денис Васильович

Дерматовенеролог
Викликати додому
Дерматовенеролог Сіленко Денис Васильович проводить панч-біопсію шкіри, дерматоскопію шкірних новоутворень, шейв-біопсію. Також проводить лазерне і радіохвильове видалення новоутворень шкіри. Займається лікуванням таких хвороб, як мікоплазмоз, іхтіоз, грибок нігтів, алергічний контактний дерматит і ін. хвороб шкірних покривів.

Інна
Щиро дякую за професіоналізм, компетентність, уважне ставлення до пацієнтів прекрасному лікарю і справжньому фахівцю своєї справи – Сіленку Денису Васильовичу. Ви — лікар від Бога. Спасибі за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за Вашу самовідданість. Я щиро бажаю здоров’я Вам, Вашим близьким і Вашим пацієнтам, а також успіхів і благополуччя в діяльності, миру, достатку, гармонії і щастя в житті.

• Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця 2016 р. Лікувальна справа

Курси підвищення консультації

• 2019 – ТУ «Хвороби сальних залоз та волосся»;
  • 2020 – ТУ «Діагностика і терапія поширених захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом»

• UADVC

• Вогнищева склеродермія
  • Вугрова хвороба (Акне)
  • Герпес
  • Гонорея
  • Грибок шкіри (Дерматофітія)
  • Екзема
  • Ексфоліативний дерматит