Шматко Анна Андріївна

Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів у дорослих і дітей. Виконує пломбування молочних та постійних зубів. Проводить художню реставрацію зубів, видалення зубного каменю. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтит та пародонтоз.

Анджей
Хороший, кваліфікований спеціаліст! Ось що я можу сказати про цього лікаря. Нещодавно зверталася за її послугами, дуже всі задоволена. Всі процедури були виконанні без больових відчуттів, як це часто буває у стоматологів. Рекомендую!
Орест
Одного разу, мене жахливо почав боліти зуб. Я звернулася до цього лікаря. Після огляду, виявилося що у мене в зубі утворилася дірочка. Лікар запропонувала запломбувати її. Я звісно погодилася. Все було зроблено на вищому рівні. Дякую!

• 2017 р. — стоматологічний факультет Національного Медичного Університету (НМУ) ім. О. О. Богомольця.

• 2016 р. — Dentsply SIRONA Academy. Навчальний курс по програмі "Клінічні рішення для успішної ендодонтії".
  • 2017 р. — Dentsply SIRONA Academy. Навчальний курс за програмою "Технологія відновлення зубів".
  • 2017 р. — навчальний курс "Української академії естетичної стоматології" за програмою "Тотальна естетика".
  • 2018 р. — Авторський курс Ігор Ноенко "Первинна ендодонтія Інструментальна обробка кореневих каналів".
  • 2019 р. — Авторський курс RICCARDO TONINI "Secrets of Quality Endodontics".
  • 2019 р. — Авторський курс MONALDO SARACINELLI "Post-Endodontic Treatment".