Сергейчук Сергей Константинович

Врач стоматолог-терапевт

Станислав
Сергей Константинович – самый лучший стоматолог, которого я знаю. Уже много лет, всей семьей, лечим у него зубы. Никаких курьезов не было. Все пломбы держаться, а зубы выглядят как у знаменитостей. Даже дети его не боятся, умеет найти у ним подход. Все друзьям и знакомим рекомендую.

• 2005 р. — закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця; стоматологічний факультет.
  • 2007 р. — закінчив інтернатуру в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, спеціалізація — загальна стоматологія.
  • 2008 р. — спеціалізація по терапевтичної стоматології в Київській військово-медичної академії.

• 2013 р. — КМАПО ім. П.Л. Шупика, курси технічного вдосконалення "Радіаційна безпека"; передатестаційний цикл з терапевтичної стоматології.
  • 2014 р. — присвоєна друга кваліфікаційна категорія по терапевтичної стоматології; спеціалізація по ортопедичної стоматології і у Військово-медичній академії.