Сенік Андрій Ярославович

Стоматолог-ортодонт
Лікар другої категорії
Лікар займається виправленням прикусу за допомогою різних методик. Спеціалізується на установці сапфірових і керамічних брекетів, вирівнюванні зубів капами. Перед початком лікування призначає пацієнтові комплексне обстеження з метою виключення можливих протипоказань. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Калерия
Дуже хороша людина, та професійний лікар-ортодонт. Вміє швидко знайти підхід до дитини. Заспокоїти її, та в грайливій формі провести огляд. Запропонував декілька варіантів вирішення проблеми. Вибрали найбільш оптимальний. Рекомендую!
Василий А.
Чудовий фахівець, який дуже любить дітей. Йому дуже легко дається спілкування з ними. Лікар провів детальний огляд ротової порожнини моєї дитини, звернув увагу на усі деталі. Та порекомендував варіанти вирішення проблеми. Рекомендую!

• КНМУ імені О. О. Богомольця.

• Член асоціації стоматологів України.
  • Член Асоціації ортологів України.

Лікар стоматолог-ортодонт надає послуги

• встановлює та обслуговує всі види брекет-систем, кап, алейнерів;
  • методики виправлення прикусу і вирівнювання зубів з використанням еластоелайнера і систем Інвізілайн (сертифікований фахівець).

Лікар стоматолог-ортодонт займається лікуванням захворювань

• виправляє патології зубного ряду у дітей, використовуючи пластинки, капи, міофункціональні трейнери.