Савонік Світлана Миколаївна

Стоматолог-ортодонт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, пов'язаних з аномаліями розвитку щелепи і зубів. В обов'язки спеціаліста входить усунення зубної щілини, відновлення мовної, дихальної та жувальної функції, лікування травм і переломів щелепи. Лікар займається відновленням патологічного прикусу.

Денис
Исправить неправильный прикус мне помогла Светланы Николаевны. Она очень внимательный стоматолог, бережно относиться к пациентам. Вовремя лечение, все спокойно расскажет и покажет. Ходить не составляет труда. Теперь я являюсь ее постоянным клиентом. Рекомендую.

• 2014 р. — Закінчила Київський медичний університет.
  • 2016 р. — проходила магістратуру в Київський медичний університет УАНМ, отримав звання магістр медицини в області стоматології.

• Спеціалізація за курсом "Ортодонтія" при Національній академії післядипломної освіти ім. Шупика.
  • 2018 р. — Техніка лікування за допомогою лінгвальної брекет-систем.
  • 2018 р. — Лікування патологій класу II. Forsus.
  • 2017 р. — Науково-практична конференція (цикл лекцій-ортодонтія).
  • 2017 р. — Сучасні підходи щодо діагностики та лікування поліморбідних пацієнтів в поєднанні з патологією пародонту. li>
  • 2017 р. — Конференція ортодонтів (Київ).
  • 2017 р. — Internftional Orthodontic Symposium.
  • 2017 р. — "Early orthodontic treatment".
  • 2017 р. — "Functional appliances: when and how to use them".
  • 2017 р. — Sadao Sato "Orthodontic treatment Based on Occlusion plane Control".
  • 2017 р. — семінар "BioFisiologic Orthodontics with H4".
  • 2017 р. — семінар "BioFisiologic Orthodontics with H4".
  • 2016 р. — "Ортодонтична школа вчора, сьогодні, завтра" — науково-практична конференція з міжнародною участю.
  • 2016 р. — "Діагностичні інструменти в ортодонтії" (Львів).
  • 2016 р. — майстер-клас "Лицьова дуга. Планування оклюзійної реабілітації в артикуляторі".
  • 2015 р. — Сучасна ортодонтія, перспективи розвитку.